№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Pagalbinis darbuotojas | LAISVI SAVAITGALIAI

1300-1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Kaunas - UAB „Autosabina metal“

UAB „Autosabina Metal“: plečiame komandą ir ieškome pagalbinio darbuotojo! Ar esate motyvuotas prisijungti prie sparčiai besivystančios metalo apdirbimo įmonės?

Šiuo metu UAB „Autosabina Metal“ plečia veiklą ir ieško entuziastingo pagalbinio darbuotojo, kuris prisijungtų prie kolektyvo.

Net jei neturite patirties, tai ne kliūtis!

Siūlome išsamius mokymus, kurie suteiks Jums reikalingų žinių ir įgūdžių tapti puikiu komandos nariu ir toliau plėtoti karjerą metalo apdirbimo srityje.

Darbo pobūdis:

◌ Gręžimas;
◌ Šlifavimas;
◌ Gaminių pakavimas;
◌ Gaminių paviršių paruošimas padengimui.
◌ Kiti pagalbiniai darbai gamyboje.

Darbo laikas:

Pirmadienis – Penktadienis
Darbo laikas 7:30 – 16:00

Reikalavimai darbuotojui:

◌ Atsakingas požiūris į darbą;
◌ Gebėjimas dirbti komandoje;
◌ Noras išmokti dirbti naujais įrankiais.
◌ Darbas su metalo gaminiais - privalumas

Įmonė siūlo:

● Apmokymus neturintiems patirties - supažindiname su įranga ir apmokiname dirbant su staklėmis;
● Laisvus savaitgalius;
● Visas darbui reikalingas priemones;
● Visada laiku mokamą atlyginimą;
● Atlyginimo kėlimą, augant darbiniams įgūdžiams ir nuo gaunamų rezultatų;
● Draugišką darbo atmosferą ir pagalbą;
● Tvarkingą, švarią ir šildomą darbo aplinką;
● Teikiamą aprangą, kuri yra nuolat prižiūrima;
● Nemokamą parkingą.

Įmonė siūlo

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1300-1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties. Priedai už darbo rezultatus.

UAB „Autosabina metal“

UAB"Autosabina metal" užsiima metalo gaminių gamyba.
Gaminame nuo paprastų baldų metalinių dalių iki sudėtingų modulinių pastatų rėmų ar laiptų. Turime daug patirties atliekant serijinę gamybą, galime užtikrinti nuolatinį, didelių kiekių gaminių tiekimą. Įmonėje šiuo metu dirbuojasi 19 darbuotojų
Посмотреть все объявления этой компании (4)
informacija apie UAB „Autosabina metal“
2142 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Доход 2023 г.