Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „ALG logistika“

Pakuotojas (-a)-terminuotas darbas (2022-11-21/2022-12-09)

550-600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ALG logistika“

Darbo pobūdis

Nenori ilgalaikio darbo / įsipareigojimų, trokšti tik užsidirbti pinigėlių artėjančių švenčių pramogoms/ dovanoms? Šis pasiūlymas kaip tik Tau. Ką veiksi? Ogi padėsi pakuoti Kalėdų dovanas: knygas, žaisliukus, skanėstus. Ateik, laukiame Tavęs :)

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas dirbti fizinį darbą;
  • Atsakingumas, kruopštumas, operatyvumas.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
Sandėlis dirba darbo dienomis nuo 6.00 iki 18.00 val., tad konkretų darbo laiką galima suderinti.
Iki sandėlio važiuoja miesto autobusas.

Atlyginimas

550-600 €/mėn. į rankas
UAB „ALG logistika“

UAB „ALG logistika“

Įmonės „ALG logistika“ veikla prasidėjo 2003 metais, kai įmonių grupėje „Alma littera“ buvo įsteigtas logistikos padalinys, priklausantis UAB „Šviesa“. Logistikos padalinys ėmė teikti tiekimo kontrolės ir logistikos paslaugas vidinėms grupės įmonėms.

Po ketverių metų logistikos padalinys išplėtė teikiamų paslaugų spektrą – pradėjo aptarnauti B2B ir B2C sektorius bei persikėlė į logistikos centrą Laisvojoje ekonominėje zonoje Kaune.
2009 metais įmonės veikla optimizuojama. Siekiant sumažinti kaštus, padidinti transporto paslaugų lankstumą bei siuntų pristatymo kokybę, atsisakoma savo transporto ir pradedama bendradarbiauti su kurjerių paslaugas teikiančiomis kompanijomis.

2012 metais UAB „Šviesa“ logistikos padalinys ima veikti kaip savarankiška įmonė – įsteigiama uždaroji akcinė bendrovė „ALG logistika“. Įmonė pradeda teikti kompleksines sandėlių logistikos ir transporto paslaugas (3 PL) ne tik įmonėms, priklausančioms „Alma littera“ grupei, bet ir išoriniams klientams.

ALG logistikos sandėliai yra įsikūrę logistikos komplekse, pagal geografinę padėtį tobulai tinkančiame atlikti centrinio ar regioninio sandėlio (ir Lietuvai, ir Pabaltijui) funkcijas. Sandėliai pastatyti Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (3 km. Iki Kauno centro), strateginių A1 ir A6 kelių kryžkelėje.
informacija apie UAB „ALG logistika“
1548 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
110
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1194 €
25% uždirba 1194-1335 €
25% uždirba 1335-1607 €
25% uždirba nuo 1607 €