№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Papuošalų gamyba | Monetos

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kretinga - UAB „Listingas“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo ir kruopštaus darbuotojo, kuris prisijungtų prie mūsų komandos ir padėtų kurti unikalią juvelyriką iš monetų. Darbo užduotys apima:

Monetų valymą, paruošimą darbui ir poliravimą.
Įvairių metalų litavimo darbus.
Monetų modifikavimą ir aksesuarų, tokių kaip auskarų kabliukų, litavimą.
Darbą su rūgštimis ir kitomis cheminėmis medžiagomis monetų valymui.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant su juvelyrika arba rankdarbiais.
Gebėjimas dirbti su įvairiomis įrangomis ir cheminėmis medžiagomis.
Aukštas kruopštumo ir atsakomybės lygis.
Gebėjimas savarankiškai planuoti darbą ir sprendžiant problemas.
Geras bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžiai.

Svarbu mokėti

Mokėti naudoti litavimo įranga.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Listingas“

Prekyba kolekciniais produktais el. prekybos platformose.
+370 61852595
Посмотреть все объявления этой компании (2)
informacija apie UAB „Listingas“
1002 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.