№1 Самый популярный портал по трудоустройству
UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

Pardavėja (-as) konsultantė (-as) ESTE parduotuvėje, 30 val./sav., PC OUTLET PARK Vilnius

900-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

Labas!

Nesvarbu kiek tau metų, jeigu domiesi stiliumi, sieki užsibrėžtų tikslų bei labai myli batus - prisijunk prie DANBALT komandos!


DANBALT komanda valdo net 4 avalynės parduotuvių tinklus - DANIJA, FAMCLUB, ESTE ir WAWA, todėl galėsi save realizuoti labiausiai Tau patinkančio stiliaus parduotuvėje!

Pažadame, kad:

  • Darbo laiką galėsi lanksčiai derinti su laisvalaikiu, studijomis ar kitomis veiklomis – dirbsi pagal suminę darbo laiko apskaitą;
  • Tavo pastangos neliks nepastebėtos! Kiekvieną mėnesį už savo rezultatus gausi motyvuojančius priedus, kurie neturi „lubų“ ir papildomų sąlygų :) ;
  • Tau niekada netrūks madingiausių batų ir rankinių – nuo pirmos darbo dienos galėsi naudotis darbuotojams skirtomis nuolaidomis, kurios siekia iki 80%! :)
  • Sugriausime mitą, kad darbas parduotuvėje yra monotoniškas – kasdien tavęs lauks naujos užduotys ir iššūkiai, todėl galėsi pamiršti nuobodžią rutiną.
  • Nereikės laukti paaukštinimo, kad galėtum realiai prisidėti prie įmonės tobulėjimo – jau nuo pirmos darbo dienos daug sužinosi apie mados verslą ir galėsi siūlyti savo idėjas;
  • Tavo iniciatyva įmonėje bus nuoširdžiai vertinama. Turėsi realias galimybes mokytis, įgyti patirties ir siekti karjeros vienoje didžiausių avalynės įmonių Baltijos šalyse. Jei pritrūks iššūkių pardutuvėje, žinok, kad ~80% DANBALT administracijos darbuotojų karjerą pradėjo parduotuvėse.

Tikimės, kad Tu:

  • Esi komunikabilus ir lengvai bendraujantis su įvairaus amžiaus žmonėmis;
  • Pavestus darbus atlieki kokybiškai, nes esi atsakingas;
  • Turi patirties dirbant klientų aptarnavimo srityje arba labai nori to išmokti!
  • Moki dirbti komandoje, siekti bendrų tikslų bei džiaugtis ne tik savo, bet ir kitų sėkme.

Atlyginimas

900-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nurodytas dirbant 0,75 etatu. Jį sudaro bazinis atlyginimas ir priedai, priklausantys nuo pasiektų rezultatų.
UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

UAB „DANBALT INTERNATIONAL“

DANBALT įmonių grupė yra viena iš avalynės rinkos lyderių Baltijos šalyse ir valdo 4 batų parduotuvių tinklus: DANIJA, FAMCLUB, ESTE ir WAWA. Per beveik 30 veiklos metų išvystėme daugiau nei 70-ies avalynės parduotuvių tinklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje bei užsitarnavome didžiausių pasaulyje prekinių ženklų pasitikėjimą: TOMMY HILFIGER, VAGABOND, TAMARIS, RIEKER, ECCO, CLARKS ir kt.