№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Laika Logistics“

Pardavimų grupės vadovas - Team Leader

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Laika Logistics“

Darbo pobūdis

"Laika Logistics" šiuo metu plečia veiklą, augina komandą ir ieško aktyvaus, ambicingo, į kokybę bei rezultatą orientuoto pardavimų guru. Jei turite sukaupęs sėkmingos patirties pardavimuose logistikos srityje, jums netrūksta kompetencijų bei vidinės motyvacijos, ragavote vadovo "duonos" ir jums patinka lyderystė, savo ateitį siejate su pardavimais pervežimų sritimi, tuomet laukiame Jūsų "Laika" šeimoje.

Darbo aprašymas:
Įkvėpti, "užkurti", suburti, prižiūrėti savo komandą;
Vertinti, analizuoti, prireikus nukreipti ar perorganizuoti jos veiklą;
Nustatyti, prireikus atnaujinti KPI;
Mokyti, dalintis savo "know how";
Padėti pardavimų komandai siekti ir pasiekti užsibrėžtų tikslų, spręsti problemas.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
Aukštasis išsilavinimas;
Sėkminga ir ne mažesnė nei 3 metų patirtis logistikos srityje, pardavimuose - didelis privalumas;
Logistikos, ekspedicijos, pardavimo procesų išmanymas ir valdymas;
Vadovavimo patirtis ne mažesnė nei 1 metai;
Nepriekaištinga lietuvių kalba, geros rusų, anglų kalbų žinios - didelis privalumas;
Iniciatyvumas, atsakomybė, vidinė motyvacija ir orientacija į KOKYBĘ ir REZULTATĄ.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Ką siūlome:
Vadovo poziciją patikimoje, nuolat augančioje įmonėje;
Neribotas atlygio galimybes, pradedant nuo 2000 Eur netto;
Motyvacinį paketą;
Galimybes tobulėti ir augti, realizuoti savo idėjas;
Vidinius ir išorinius mokymus;
Šaunią komandą, įmonės tradicijas bei renginius.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
Konkreti suma bus sutarta pokalbio metu, įvertinus Jūsų kvalifikaciją, patirtį, gebėjimus, kompetencijas.

Sėkmingai dirbdami pervežimų rinkoje jau 13 metų, užsirekomendavome kaip patikimas vežėjas ir muitinės sandėlio operatorius. Pagrindinė įmonės veikla – dalinių ir pilnų krovinių gabenimas autotransportu, multimodaliniai pervežimai, sandėlio paslaugos. Apdraudžiame krovinius, sutvarkome visus muitinės formalumus.
„Laika Logistics“ investuoja į mokymus, procesų automatizavimą, tyrimus ir paslaugų kokybę. Mes nuolat tobulėjame, kad mūsų klientai taptų dar laimingesni, o darbuotojai ir partneriai - sėkmingesni. Įmonės veikla grindžiama tokiomis vertybėmis kaip komandinis darbas, atsakomybė, rezultatyvumas, pagarba kolegoms, klientams bei vežėjams.
Mūsų komanda – patyrę, ambicingi, draugiški, savo darbą mylintys profesionalai.
informacija apie UAB „Laika Logistics“
2516 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.