№1 Самый популярный портал по трудоустройству
CVB клиент

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Ieškome kolegos (-ės), kuris (-i) prisijungtų prie mūsų pardavimų komandos ir savo žiniomis bei turima patirtimi prisidėtų prie elektros prekių grupės pardavimų plėtros. Esi motyvuotas (-a) ir nori realizuoti save pardavimų rinkoje? Kviečiame prisijungti!

Darbo pobūdis:

  • elektros prekių pardavimų vystymas esamiems ir naujiems klientams B2B sektoriuje;
  • komercinių pasiūlymų pateikimas, sutarčių sudarymas;
  • įsipareigojimų kontrolė;
  • rodiklių analizė, ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • patirtis aktyviuose pardavimuose ir klientų aptarnavime;
  • žinios apie elektros prekes;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • veržlumas, geri bendravimo įgūdžiai ir stipri orientacija į rezultatą.

Siūlome:

  • karjeros galimybes, kvalifikacijos kėlimą;
  • darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • patrauklias nuolaidas bei pasiūlymus, perkant įmonės ir partnerių parduotuvėse;
  • visas darbo priemones, draugišką kolektyvą, palaikantį ir padedantį vadovą!

Atlyginimas

Nuo 2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimą sudaro pastovi bazinė dalis ir priedai, kurie priklauso nuo pardavimo rezultatų.
CVB клиент

Kviečiame prisijungti prie patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.