№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „WiseOn“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „WiseOn“

Mūsų pasiūlymas

Kviečiame ilgalaikei karjerai sėkmingai veikiančioje, šiuolaikiškoje įmonėje. Užtikrinsime profesionalią naujoko adaptacijos programą ir nuoširdų kolegų bendradarbiavimą, suteiksime visas reikalingas darbui priemones ir pasirūpinsime Jūsų kompetencijų augimu. Turėsite galimybę dalyvauti įdomiuose projektuose, lengvai planuosite darbus ir organizuosite patogų sau darbo grafiką. Siūlome sąžiningą atlygį, priedus už pardavimo rezultatus ir šaunias perspektyvas plėtrai į užsienį.
Norėtume pristatyti pasiūlymą išsamiau, todėl siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Tikslas – užtikrinti ilgalaikius bendradarbiavimo santykius su klientais ir nuolat plėsti jų ratą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Jūsų užduotis – užmegzti santykius su įmonėmis ir organizacijomis, turinčiomis poreikį ugdyti darbuotojus, pristatyti WiseOn galimybes, išsiaiškinti klientų poreikius, bendradarbiauti su mūsų dizaino, programavimo, projektų valdymo ir kt. komandomis, teikti siūlymus klientams ir sėkmingai parduoti. Aptarkime detaliai susitikimo metu.

Tikimės, kad tu:

Tikimės, kad turite aukštąjį išsilavinimą ir sėkmingos aktyvių pardavimų B2B patirties Lietuvoje ir užsienyje. Būtinas puikus kompiuterinis raštingumas ir puikios anglų kalbos žinios – tiek žodžiu, tiek raštu. Jūsų vokiečių kalbos įgūdžius, patirtį parduodant paslaugas laikytume rimtais privalumais.
Jei mąstote strategiškai, planuojate atsakingai, veikiate energingai, bendradarbiaujate ir bendraujate pozityviai bei profesionaliai, parduodate entuziastingai ir nuolat tobulėjate – siųskite savo CV jau dabar!

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas
UAB „WiseOn“

UAB „WiseOn“

Mes kuriame individualizuotus e. mokymo sprendimus įmonėms. Pasitelkdami kūrybingumą, ilgametę patirtį ir geriausius rinkoje įrankius, paverčiame informaciją bei mokymosi iššūkius įtraukiančiais skaitmeniniais sprendimais.
informacija apie UAB „WiseOn“
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Доход 2023 г.