UAB „Florinus“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Florinus“

Darbo pobūdis

Labas! Su Tavimi sveikinasi „Florinus“ komanda!

Ieškome pardavimų vadybininko (-ės) darbui su investiciniais tauriaisiais metalais, tokiais kaip - Aukso, Sidabro, Platinos, Paladžio luitai ir monetos. Taip pat darbas būtų su investiciniais briliantais, rubinais ir kitais brangiaisiais akmenimis.
Neturintiems darbo patirties - organizuojame mokymus.

Pagrindinis darbo pobūdis:

1. Investuotojų konsultavimas, patarimai (apmokinsime);
2. Užsakymų koordinavimas (apmokinsime);
3. Aukso, Sidabro, Platinos, Paladžio kainų fiksavimas (apmokinsime);
4. Tauriųjų metalų biržų stebėsena (apmokinsime);
5. Pagalba organizuojant bei koordinuojant parduotuvės salono veiklą (apmokinsime).

Reikalavimai darbuotojui

Mes tikimės jog esi:

1. Komunikabilus;
2. Sąžiningas;
3. Turi noro mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

1. Apmokymus;
2. Papildomus priedus prie atlyginimo;
3. Lankstų darbo grafiką;
4. Darbuotojo nuolaidas visoms įmonės prekėms;
5. Draugiškus kolegas;
6. Karjeros galimybes;
7. Papildomą laisvą dieną gimimo dienos proga;
8. Nemokamą kavą;
9. Nemokamą automobilio parkavimą.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais!

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB Florinus | Auksas - Sidabras - Valiuta! Įmonė užsiima prekyba valiuta bei tauriaisiais metalais - investicinio aukso, sidabro, platinos ir paladžio luitais bei minėtų tauriųjų metalų monetomis. UAB Florinus yra Lietuvoje lyderiaujanti investicinių tauriųjų metalų įmonė turinti ofisus (parduotuves) šešiuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Alytuje.
informacija apie UAB „Florinus“
1861 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
52
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1569 €
25% uždirba 1569-1839 €
25% uždirba 1839-2025 €
25% uždirba nuo 2025 €