№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Pardavimų / Verslo Plėtros Vadybininkas (B2B Sektorius)

1400-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Hemes, UAB
Ieškome talentingų specialistų prisijungti prie HEMES pardavimų bei verslo plėtros kandidatų tinklo!

Ieškote naujų iššūkių ir norite dirbti įdomiose, ambicingose bei augančiose įmonėse? Prisijunkite prie HEMES kandidatų tinklo, kurio dėka Jums atsivers daugybė karjeros galimybių.

Kandidatuodami į šią poziciją, Jūs tampate mūsų išskirtinio tinklo dalimi. Atsižvelgdami į Jūsų patirtį ir kompetencijas, mes parinksime Jums tinkamiausią poziciją vienoje iš daugelio mūsų partnerių įmonių. Mūsų tikslas – surasti Jums darbą, kuris atitiktų Jūsų lūkesčius ir skatintų tobulėti.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Darbas su įvairiomis gerai žinomomis įmonėmis (tradicinėmis kompanijomis, korporacijomis bei startuoliais).
  • Individualus požiūris į kiekvieno kandidato patirtį ir lūkesčius.
  • Plačios karjeros galimybės.

Norite sužinoti daugiau? Aplikuokite dabar ir tapkite HEMES kandidatų tinklo dalimi!

Apie mus:

HEMES siekia sujungti pardavimų profesionalus su augančiomis įmonėmis. Esame į pardavimus orientuota organizacija, todėl suprantame, koks svarbus vaidmuo tenka pardavimų specialistams skatinant įmonių augimą ir sėkmę. Mūsų misija - atrinkti aukščiausios klasės B2B / B2C pardavimų ir verslo plėtros specialistus bei vadovus.

Darbo aprašymas:

Būdami B2B pardavimų bei verslo plėtros skyriaus vadybininkai, atliksite svarbų vaidmenį kuriant ir puoselėjant tvirtus santykius su klientais ir skatinant mūsų įmonių partnerių pardavimų augimą. Į Jūsų pareigas įeis klientų paieška B2B sektoriuje, jų poreikių išgryninimas, pasiūlymų ruošimas sėkmingas derybų vykdymas bei viso pardavimo proceso koordinavimas.

Pirmosios 30 dienų rolėje:

  • Dalyvausite išsamioje apmokymų programoje, kad įgytumėte žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai vykdyti šias pareigas.
  • Susipažinsite su visomis priemonėmis ir vidaus sistemomis, reikalingomis Jūsų kasdienėms užduotims atlikti.
  • Bendradarbiausite su vadovų komanda, kad sukurtumėte asmeninę pardavimo strategiją savo sėkmei užtikrinti.

Jūsų pareigos:

  • Aktyvi klientų paieška, jų poreikių išgryninimas, derybų bei pardavimo proceso koordinavimas.
  • Produktų ir paslaugų vertės demonstravimas potencialiems klientams ir pasiūlymų rengimas, siekiant sudaryti naujus sandorius.
  • Santykių su esamais klientais puoselėjimas ir palaikymas, siekiant užtikrinti nuolatinį jų pasitenkinimą ir lojalumą.
  • Naujų verslo galimybių tyrimas tikslinėse rinkose ir ataskaitų apie jas teikimas, siekiant įgyvendinti augimo tikslus.
  • Įmonės atstovavimas konferencijose bei komandiruotėse.

Reikalavimai:

  • Sėkminga aktyvių pardavimų patirtis su verslo klientais.
  • Anglų kalbos įgūdžiai.
  • Stiprūs klientų lūkesčių valdymo įgūdžiai.
  • Gebėjimas bendrauti ne tik su skirtingų lygių klientais, bet ir aukščiausio lygio vadovais.
  • Atsakingumas, savarankiškumas bei stipri orientacija į pardavimų rezultatą.
  • Privalumas: gebėjimas kalbėti papildomomis užsienio kalbomis, pavyzdžiui, ispanų, prancūzų, vokiečių, italų, švedų, norvegų, olandų, lenkų, vokiečių.

Siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą ir bonusinę sistemą.
  • Lanksčią darbo aplinką su galimybe keliauti į konferencijas bei komandiruotes.
  • Esame atviri diskusijoms dėl darbo atlygio bei papildomos dalies, atsižvelgiant į Jūsų įgūdžius ir kompetenciją.
  • Kitos mūsų klientų teikiamos naudos.

Atlyginimas

1400-3000 €/mėn. į rankas
+ bonusinė sistema.