Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

PARDUOTUVĖS DIREKTORIUS (-Ė)

2970-3800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Klaipėda - UAB „Kesko Senukai Lithuania“
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
#2 Lietuvoje

Darbo pobūdis:

  • planuoti, organizuoti ir kontroliuoti prekybos centro veiklą;
  • ugdyti pavaldžius darbuotojus, užtikrinti efektyvią jų veiklą;
  • formuoti klientų poreikius atitinkantį prekių asortimentą;
  • užtikrinti kokybišką klientų aptarnavimą, patrauklią ir efektyvią prekių ekspoziciją.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (pageidautina prekybos, vadybos arba ekonomikos srityje);
  • ne mažesnė kaip 2 metų vadovaujamojo darbo patirtis (mažmeninės prekybos srityje – privalumas);
  • statybinių ir namų apyvokos prekių rinkos išmanymas (privalumas);
  • gebėjimas strategiškai mąstyti ir operatyviai priimti sprendimus;
  • gebėjimas analizuoti klientų poreikius;
  • darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • galimybę nuolat tobulėti ir mokytis;
  • papildomą darbuotojų sveikatos draudimą;
  • konkurencingą atlyginimą bei priedus už pasiektus darbo rezultatus;
  • profesionalią komandą, kurios dėka efektyvus darbas ir bendradarbiavimas su klientais, tiekėjais ir kolegomis yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • gerovės paketą: sisteminiai ir individualūs mokymai;
  • darbuotojų nuolaidų kortelės, dovanos švenčių proga ir kt.

Atlyginimas

2970-3800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pasibaigus bandomajam laikotarpiui mokami priedai, priklausantys nuo darbo rezultatų.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1926 €
Vid. atlyginimas bruto
(26% didesnis už LT vidurkį)
3143
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1216 €
25% uždirba 1216-1580 €
25% uždirba 1580-2166 €
25% uždirba nuo 2166 €