Swedbank

Paskolų sprendimų priėmėjas (-a)

1150-1750 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Swedbank
Terminuota 2 metų sutartis

Ar norėtum realizuoti savo gebėjimus privačių asmenų vartojamojo finansavimo sprendimo priėmimo srityje?

Su mumis turėsi galimybę:

  • Analizuoti klientų pateiktas paraiškas ir priimti sprendimus dėl kreditų suteikimo;
  • Informuoti klientus apie priimtus sprendimus dėl kredito suteikimo, teikti pasiūlymus ir konsultuoti juos vartojamojo finansavimo klausimais;
  • Bendradarbiauti su kitais komandos nariais ir padaliniais privataus kliento finansavimo srityje.


Tikimės, kad tu turi:

  • Aukštąjį išsilavinimą;
  • Darbo patirtį finansavimo srityje;
  • Žinias apie vartojimo finansavimo produktus (privalumas);
  • Puikius bendravimo įgūdžius;
  • Anglų ir/ar rusų kalbos įgūdžius;
  • Gerus analitinius įgūdžius, kruopštumą, atsakingumą.


Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Mes dirbame kartu ir savo kasdieniame darbe vadovaujamės pagrindinėmis mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Kasdien kuriame pasitikėjimu, pagarba, atvirumu ir įsitraukimu pagrįstą kultūrą. Mes palaikome nuolatinį ugdymąsi ir skatiname Tave prisiimti lyderystę už savo paties karjeros kelią bei ieškoti iššūkių, kurie Tave įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Tu, kaip „Swedbank“ komandos narys, dalyvausi kintamo atlygio programoje, turėsi galimybę prisijungti prie „Swedbank“ pensijos darbuotojams programos, taip pat Tau bus suteiktas darbuotojų sveikatos draudimas ir kitos patrauklios papildomos naudos. Kartu mes dirbame ir kuriame gerovę, suteikdami teigiamą ir unikalią patirtį savo klientams.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir „Swedbank“ konkurencinį pranašumą. Jūratė Zubelienė, tavo būsima vadovė.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-10-02

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 1150 - 1750EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia! jobs.swedbank.com/pages/employment-in-latvia-and-lithuania?preview=true

„Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

* * *

Atlyginimas

1150-1750 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk www.swedbank.lt/lt/careers
Посмотреть все объявления этой компании (29)
informacija apie Swedbank
2398 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
1614
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1516 €
25% uždirba 1516-1905 €
25% uždirba 1905-2747 €
25% uždirba nuo 2747 €