№1 Самый популярный портал по трудоустройству
UAB „Balt Build“

Personalo atrankos specialistas (-ė)

1000-1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Plungė - UAB „Balt Build“

Darbo pobūdis:

  • Kandidatų paieška ir atranka naudojant socialinius tinklus, CV portalus ir kitus šaltinius.
  • Darbo skelbimų talpinimas ir socialinių tinklų administravimas.
  • Pirminių skambučių ir pokalbių organizavimas bei vedimas.
  • Kandidatų duomenų bazės formavimas, pildymas ir atnaujinimas.
  • Kandidatų pritraukimo strategijos kūrimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis atrankų srityje.
  • Puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai.
  • Iniciatyvumas, kūrybiškumas ir pozityvumas.
  • Geri raštvedybos įgūdžiai.
  • Patirtis dirbant su Office programomis.
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (privalumas).
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (privalumas).

Mes siūlome:

  • Galimybę tobulėti ir siekti aukščiausių rezultatų tiek individualiai, tiek komandoje.
  • Pozityvią ir lanksčią darbo aplinką su draugiška komanda.
  • Galimybę augti kartu su įmone ir tapti savo srities profesionalu.
  • Įdomią ir aktyvią poziciją sparčiai augančioje įmonėje.
  • Laisvę generuoti ir įgyvendinti idėjas.
  • Laiku mokamą darbo užmokestį.
  • Darbą Plungėje, darbo valandos 8:00–17:00.

Atlyginimas

1000-1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestį aptarsime pokalbio metu, įvertinus turimas kompetencijas bei lūkesčius.
strongest_in_lithuania

UAB "Balt Build" specializuojasi laivų ir pastatų vidaus apdailos darbais. Mūsų komanda organizuoja ir atlieka darbus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.
informacija apie UAB „Balt Build“
2042 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Доход 2023 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1935 €
25% uždirba 1935-1998 €
25% uždirba 1998-2306 €
25% uždirba nuo 2306 €