№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Personalo atrankų projektų vadybininkė (-as)

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS

Darbo pobūdis

  • rengti darbo skelbimus, talpinti ir atnaujinti darbuotojų paieškos portaluose
  • planuoti, koordinuoti, organizuoti darbuotojų atrankas, dalyvauti jų pokalbiuose bei vertinime, užtikrintų sklandų atrankos proceso administravimą
  • užtikrinti teigiamą kandidatų patirtį viso atrankos proceso metu (nuo pirminio pokalbio telefonu iki pasiūlymo teikimo)
  • bendradarbiauti ir konsultuoti padalinių vadovus bei kitus darbuotojus kuruojamų sričių klausimais

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
  • darbo patirtis personalo valdymo srityje ar patirtis vykdant aktyvią darbuotojų paiešką ir atranką būtų privalumas
  • puikus gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu
  • anglų kalbos mokėjimas žodžiu ir raštu
  • gebėjimas dirbti Microsoft Office programų paketu bei kitų sistemų, būtinų tinkamai vykdyti šiai pareigybei priskirtas funkcijas, išmanymas
  • atsakingumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatus, puikūs dalykinio bendravimo įgūdžiai

Mes Jums siūlome:

Įdomų ir atsakingą darbą augančioje viešbučių grandinėje
Priedus prie darbo užmokesčio už sėkmingo darbo rezultatus
Draugiškus ir profesionalius kolegas bei vadovus
Mokymus ir karjeros galimybes
Nuolaidas įmonių grupėje
Nemokamą automobilio stovėjimą
Darbo vietą pačioje miesto širdyje

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas

UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS

Viešbutis Amberton Klaipėda priklauso Amberton viešbučių grupei. Tai unikalus projektas, kurį teisingiau vadinti ne viešbučiu, o „miestu mieste“, kadangi savo svečiams galime pasiūlyti ne tik platų kambarių pasirinkimą, bet ir daugybę kitų paslaugų. Amberton viešbučių vizija - būti pasirinkimu Nr. 1 viešbučių rinkoje Lietuvoje: darbuotojams, svečiams, investuotojams. Formuodami komandą renkamės požiūrį, įgūdžių išmokome!
Посмотреть все объявления этой компании (4)
informacija apie UAB KLAIPĖDOS VIEŠBUTIS
1841 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Доход 2023 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1152 €
25% uždirba 1152-1379 €
25% uždirba 1379-2027 €
25% uždirba nuo 2027 €