№1 Самый популярный портал по трудоустройству

PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTĖ (-as) su rusų kalba

800-1000 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Vilkaviškis, Kazlų Rūda - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Jei mėgsti bendravimą bei darbą su žmonėmis, nebijai tempo ir atsakomybės bei puikiai perpranti žmones, esi tas (-a), kurio mes ieškome. Mums reikalinga PERSONALO ATRANKŲ SPECIALISTĖ (-as) su rusų kalba.

Darbo pobūdis:
Kandidatų atrankų organizavimas;
Darbuotojų paieška ir atranka;
Informacijos suteikimas interesantams;
Atsakymais į elektroninius laiškus ir jų nukreipimas;
Skambučių paskirstymas.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs rusų kalbos įgūdžiai B2 - C2 lygiu;
Aukštasis išsilavinimas;
Patirtis personalo atrankos ar valdymo srityje (didelis privalumas);
Puikūs bendravimo įgūdžiai;
Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Puikūs darbo laiko planavimo įgūdžiai, organizuotumas, atsakingumas, komandinio darbo įgūdžiai, orientacija į rezultatus.

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas;
Galimybę tobulėti;
Dinamišką ir perspektyvų darbą;
Patrauklią ir motyvuojančią premijų sistemą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

„Hirelabas“ įmonių grupė

HireLabas Grupė – tai 2015 įkurta tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Olandijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas.
Посмотреть все объявления этой компании (15)