№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Pirkimų vadybininkas (-ė)

2100-2400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Balticsofa“

Pagrindinės atsakomybės:

Danų kapitalo įmonėje UAB "Baltiscofa" gimsta modernūs ir didelę paklausą rinkoje turintys baldai, kurių didžioji dalis yra eksportuojama į užsienio rinkas.
Šiuo metu ieškome naujo komandos nario, kurio atsakomybės būtų:

  • Santykių su esamais tiekėjais palaikymas, naujų tiekėjų paieška, derybos, sutarčių sąlygų vykdymo kontrolė
  • Žaliavų pirkimo ir tiekimo organizavimas, užsakymų administravimas
  • Optimalių žaliavų likučių sandėlyje palaikymas
  • Iškilusių operatyvių klausimų sprendimas
  • Ataskaitų formavimas ir pateikimas
  • Pirkimų procesų efektyvinimo pasiūlymų teikimas

Reikalavimai:

  • Darbo patirtis pirkimų / tiekimo srityje
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Geri derybiniai, analitiniai, organizaciniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą
  • Geros anglų k. žinios
  • Darbo su MS Office žinios

Mes Jums siūlome:

  • Patogų darbo laiką
  • Karjeros galimybes
  • Galimybę 1 dieną per savaitę dirbti iš namų
  • Telefoną ir kompiuterį asmeniniam naudojimui
  • Nuolaidas mūsų įmonės gaminamai produkcijai
  • Nemokamą automobilio parkingą

Atlyginimas

2100-2400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Balticsofa“

UAB "Balticsofa" - danų kapitalo minkštų baldų gamybos įmonė, eksportuojanti baldus į daugiau kaip 15 šalių - Skandinavijos šalis, Vokietiją, Daniją, Jungtinę Karalystę, netgi Jungtinius Arabų Emiratus ir Australiją.
Mūsų įmonėje dirba daugiau nei 500 darbuotojų padaliniuose Vilniuje, Anykščiuose, Kurkleliuose ir Ariogaloje.
Посмотреть все объявления этой компании (18)
informacija apie UAB „Balticsofa“
444
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.