Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Baltic Tours Group, UAB

Poilsinių kelionių pardavimo vadybininkas (-ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Baltic Tours Group, UAB

Darbo pobūdis

Darbas su kelionių organizatorių Novaturas, Itaka, Coral Travel, Tez Tour kelionių pardavimais (ieškome su patirtimi).
Papildomų paslaugų (draudimas, parkavimas) pardavimas.
Klientų aptarnavimas telefonu ir el. paštu.
Darbo grafikas: šiokiadieniais 9:00-18:00, savaitgaliais - budėjimo režimu slenkančiu grafiku.
40 val./sav.

Reikalavimai darbuotojui

Analogiška bent 2 m. darbo patirtis.
Aktyvaus pardavimo įgūdžiai, organizaciniai sugebėjimai.
Iniciatyvumas, aktyvus rezultatų siekimas.
Gebėjimas dirbti su kelionių organizatorių rezervavimo sistemomis.
Gebėjimas valdyti stresines situacijas.

Mes jums siūlome

Finansinį skatinimą už pardavimus.
Aktyvų darbą turizmo industrijoje.
Tarptautinius projektus, iššūkius ir profesinio tobulėjimo galimybes.
Galimybę keliauti.
Sąlygas nuolatos tobulinti žinias konferencijose, seminaruose.
Vidinius įmonės renginius ir išvykas.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Baltic Tours Group, UAB – kelionių agentūra, kelionių organizatorius ir lėktuvo bilietų platintojas, sėkmingai veikiantis nuo 1991 m.

Įmonei priklauso registruoti prekės ženklai: poilsinių ir pažintinių kelionių rezervavimo sistema Baltictours.lt, atvykstamojo turizmo kelionių rezervavimo sistema Baltictours.com, lėktuvo bilietų rezervavimo sistemos Skrendu.lt, Lektuvubilietai.lt, Aero.lv.

Ši įmonė priklauso Tarptautinei oro transporto asociacijai (IATA) ir nuo 2013 m. sertifikuojama kaip „Stipriausi Lietuvoje lyderiai”. Įmonės prekės ženklas Skrendu.lt yra vienas didžiausių Lietuvoje on-line lėktuvo bilietų pardavimo tarpininkas.
informacija apie Baltic Tours Group, UAB
1776 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1422 €
25% uždirba 1422-1711 €
25% uždirba 1711-2203 €
25% uždirba nuo 2203 €