Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Baltic Transline“

PREKIŲ ATRINKĖJAS (-A)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Baltic Transline“

Darbo pobūdis:

  • Darbas sandėlyje su elektriniu krautuvu: transporto priemonių pakrovimas pagal užsakymų lapus;
  • Darbas nuo 17 val. (darbas darbo dienomis I-V) (darbo laikas priklauso nuo atlikto darbo).

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis;
  • Minimali darbo patirtis su elektriniu krautuvu;
  • Elektrinio krautuvo teisės (privalumas);
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Greita orientacija, darbštumas ir atidumas;
  • Žalingų įpročių neturėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
+ Galimybė užsidirbti papildomai.

UAB „Baltic transline“ - tarptautinių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo kompanija, priklausanti „BTL group“ įmonių grupei. Per daugiau nei 22 veiklos metus, įmonė sulaukė pripažinimo ir tapo ne tik viena sėkmingiausiai dirbančių, bet ir sparčiausiai besivystančių bendrovių Lietuvoje. Įmonių grupėje dirba daugiau nei 3500 savo srities specialistų. Siūlome modernias darbo vietas mūsų biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Visagine, Marijampolėje bei Kėdainiuose.
informacija apie UAB „Baltic Transline“
3834 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
774
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1739 €
25% uždirba 1739-3295 €
25% uždirba 3295-5702 €
25% uždirba nuo 5702 €