№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Solarteka“

PRODUKTO VYSTYMO VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Trakai, Vilnius, Elektrėnai - UAB „Solarteka“

Darbo pobūdis:

  • Naujų produktų vystymas;
  • Bendradarbiavimas su esamais partneriais ir naujų klientų paieška;
  • Savarankiškas B2B vedimas;
  • Rinkos bei klientų analizė, įžvalgų ir pasiūlymų teikimas procesų gerinimui.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Turi tiesioginės patirties B2B pardavimų srityje. Privalumu laikysime jei turi patirties el. prekyboje;
  • Esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą;
  • Gebi gerai bendrauti anglų kalba žodžiu ir raštu, rusų kalbos žinios būtų privalumas;
  • Gebi analitiškai mąstyti;
  • Gebi kaupti, sisteminti ir analizuoti gautą informaciją.

Įmonė siūlo:

  • Darbą sparčiai augančioje bei perspektyvioje įmonėje;
  • Galimybę prisidėti prie įmonės plėtros savo pasiūlymais;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Draugišką bei palaikantį kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Taikoma bonusinė sistema.

Elektros darbų bei inžinerijos profesionalų komanda kuria galite pasitikėti!

Esame profesionalų komanda kuri specializuojasi elektros darbuose bei inžinerijoje. Įrengiame saulės elektrines, elektros įkrovimo stoteles elektromobiliams, atliekame plataus spektro elektros darbus.
informacija apie UAB „Solarteka“
1945 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.