№1 Самый популярный портал по трудоустройству

PROMO pardavimų vadybininkė (-as) nuo 0.25 etato MOKSLEIVIAMS IR STUDENTAMS

Nuo 500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - MB „Tiesioginė rinkodara“

DARBO APRAŠYMAS

 • Supažindinti žmones su mūsų atstovaujamų nevyriausybinių organizacijų (NVO) vykdoma veikla, paramos projektų svarba ir tikslais, siekiant pritraukti paramą, vykdomiems projektams įgyvendinti.
 • Darbas vyksta Vilniuje, prekybos centruose, įvairiuose renginiuose ar kitose populiariose viešose vietose, naudojant reklaminius PROMO stendus.
 • Darbas nėra sunkus ir yra PRITAIKYTAS PILNAMEČIAMS MOKSLEIVIAMS IR STUDENTAMS. Per pakankamai nedaug valandų galima užsidirbti tikrai rimtą atlyginimą.}
 • Apmokama praktika studentams.

Naujai prisijungusiems rengiame mokymo kursą, kurio metu labai išsamiai supažindiname su mūsų darbo specifika, darbo įrankiais ir visa reikalinga informacija, taip užtikrindami sklandų įsivažiavimą į darbus! Mūsų komandos vadovai nuolat padeda lavinti savo įgūdžius, gerinti profesines žinias ir siekti aukščiausių rezultatų.

Mes suteikiame galimybę įgyti arba tobulinti savo kvalifikaciją face-to-face rinkodaros, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir lėšų pritraukimo srityse, tuo pat metu labai ryškiai prisidedant prie ypatingai svarbių paramos projektų įgyvendinimo!

Visada pastebime, įvertiname ir papildomai skatiname tuos, kurie sąžiningai stengiasi ir savo darbą atlieka iki galo gerai. Taip pat suteikiame galimybę ilgainiui kilti pareigose ir užimti vadovaujančias pareigas. Esamę numatę aiškius kriterijus, kuriuos įgyvendinus garantuojamas didesnis atlygis ir galimybė užimti aukštesnes pareigas. Parodyk ką sugebi, o mes pasirūpinsime, kad tavo pastangos būtų pastebėtos ir įvertintos!

www.tiesioginerinkodara.lt

DARBO PRIVALUMAI

 • Laisvas darbo grafikas su galimybe kiekvieną savaitę pasirinkti ateinančios savaitės darbo dienas ir valandas.
 • Esamę numatę aiškius kriterijus, kuriuos įgyvendinus garantuojamas didesnis atlygis ir galimybė užimti aukštesnes pareigas.
 • Garantuotas asmeninis tobulėjimas (rinkodaros, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir lėšų pritraukimo srityse).
 • Nuolatiniai, dosnūs bonusai ir prizai už pasiektus rezultatus.
 • Nuolatinės vienos ar dviejų dienų komandiruotės savaitgaliais į kitus Lietuvos miestus (tik norintiems).
 • Nuvežimas į darbo vietą ir parvežimas namo.
 • Biuras pačiame Vilniaus centre (prie lukiškių aikštės).

REIKALAVIMAI

 • Gebėjimas dirbti bent 2 dienas per savaitę (6 val. /d.) su galimybe kiekvieną savaitę pasirinkti ateinančios savaitės darbo dienas ir darbo pamainas. Be abejonės galima dirbti ilgiau ir užsidirbti daugiau.
 • Puikūs bendravimo įgūdžiai Lietuvių kalba.
 • Noras ir kantrybė, atsakingumas, entuziazmas, punktualumas.
 • N18

PAPILDOMA NAUDA

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Parkavimo vieta Nuvežimas į darbo vietą ir parvežimas namo

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai Apmokama praktika studentams

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
500 €/mėn. - minimalus atlygis dirbant 2 d./sav. po 6 val./d.
800 €/mėn. - vidutinis atygis dirbant 0.5 etato (3 d./sav. po 6 val./d.)

 • Atlyginimas mokamas kiekvieną arba kas antrą savaitę (pagal poreikį).
 • Atlyginimas susideda iš komisinio atlygio už pasiektus mėnesio rezultatus.
 • Komisinis auga kartu su pardavimų rezultatais, skatinant siekti aukštesnių rezultatų.

MB „Tiesioginė rinkodara“

Mes esame tiesioginės rinkodaros (face-to-face rinkodara ir telerinkodara), komunikacijos ir lėšų pritraukimo paslaugų įmonė. Labai džiaugiames, kad esame pirmoji ir vienintelė lietuviško kapitalo, tokio pobūdžio paslaugų įmonė Lietuvoje.

Jau daugiau nei 7 metus bendradarbiaujame su nevyriausybinėmis organizacijomis, kurioms sėkmingai vykdome vienkartinių ir nuolatinių lėšų pritraukimo kampanijas, kurių metu komunikuojame apie atstovaujamų organizacijų veiklas, jas reklamuojame ir labai ryškiai padidiname prekės ženklų žinomumą ir matomumą.

Mūsų komandoje - entuziastingi ir energingi savo srities profesionalai. Naujai prisijungusiems nariams suteikiame puikią galimybę išmokti arba tobulinti savo kvalifikaciją face-to-face rinkodaros, telerinkodaros, pardavimų, komunikacijos, reklamos ir lėšų pritraukimo srityse, tuo pat metu labai stipriai prisidedant prie ypatingai svarbių paramos projektų įgyvendinimo!

www.tiesioginerinkodara.lt
Посмотреть все объявления этой компании (2)

Вас также может заинтересовать: