№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Belgas“

Restorano administratorius (-ė)

Nuo 7,50 €/val. Į rankas
Vilnius - UAB „Belgas“

Darbo pobūdis

  • Restorano finansinės bei ūkinės veiklos užtikrinimas
  • Darbo restorane organizavimas
  • Bendravimas su restorano svečiais, personalu bei pagalba jiems;
  • Darbas su įmonės sistemomis (SYRVE, Tablein)
  • Rezervacijų priežiūra, srautų valdymas
  • Švaros bei tvarkos restorano patalpose palaikymas
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas
  • Dokumentacijos tvarkymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis viešojo maitinimo srityje
  • Galimybė dirbti ilga - trumpa savaitė grafiku
  • Darbo SYRVE įgūdžiai
  • Konfliktų sprendimo įgūdžiai
  • Atidumas, kruopštumas, greita orientacija
  • Turėti puikius bendravimo įgūdžius

Mes siūlome

  • Draugišką, ambicingą komandą
  • Galimybę tobulėti bei reikalingus mokymus
  • Nemokamą maitinimą
  • Taxi po darbo namo

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

Nuo 7,50 €/val. į rankas

Brussels Mussels – belgiško stiliaus restoranai – pub’ai.

Brussels Mussels meniu sudaro belgiškos virtuvės perliukai, juos papildant kitais mėgstamais jūros gėrybių bei mėsiškais šedevriukais.

Mūsų alaus selekcija unikali - turime didžiulį Belgiško alaus pasirinkimą.

Ruošiame savaitgalio brunch bei nuolat švenčiame įvairias progas.
informacija apie UAB „Belgas“
1286 €
Vid. atlyginimas bruto
42
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 851 €
25% uždirba 851-1110 €
25% uždirba 1110-1607 €
25% uždirba nuo 1607 €