№1 Самый популярный портал по трудоустройству
ECOSERVICE grupė

Rūšiuotojas (-a)

750-850 €/mėn. Į rankas
Принимаем украинцев
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos!
Ieškome statybinių ir antrinių atliekų rūšiuotojų Vilniuje.

Darbo vieta: Gariūnų g. 71, Vilnius
Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 7 iki 16 val.

Reikalavimai darbuotojui

Visko apmokysime, svarbiausia, kad būtum:
atsakingas (-a) ir darbštus (-i)!

Mes Jums siūlome

Draugišką komandą;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
Laiku mokamą atlyginimą - 750-850 Eur "į rankas" su galimybe užsidirbti papildomus priedus;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga ir avalyne;
Gyvenančius Vilniaus rajone galime nemokamai atvežti/parvežti.

Susidomėjusius prašome skambinti telefonu arba siųsti gyvenimo aprašymą.
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

750-850 €/mėn. į rankas

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro daugiau nei 850 įvairių specializacijų darbuotojų.
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
931
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €