№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Sandėlininkas (-ė)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „People Link“
Vokietijos įmonė “Calvatis Calgonit Industrial” GmbH gamina ir platina valymo bei dezinfekcijos priemones, dozavimo įrenginius, kitokią įrangą skirtą maisto pramonės įmonių higienai užtikrinti. Įmonė užsiima ne tik gamyba bei prekyba, bet ir įrangos montavimo, remonto ir priežiūros darbais.

Darbo pobūdis:

  • Gautų prekių iškrovimas ir rūšiavimas;
  • Prekių suruošimas pagal gautus užsakymus;
  • Prekių pakrovimas;
  • Sandėlio tvarkos ir švaros palaikymas;
  • Kiti sandelio darbai;

Reikalavimai darbuotojui:

  • Auto Krautuvo pažymėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas pakelti iki 30 kg. svorį
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Pareigingumas, atsakingumas ir sąžiningumas;
  • Darbo sandėlyje patirtis;

Papildoma informacija:

  • Darbas su cheminėmis medžiagomis;
  • Darbo vieta Dariaus ir Girėno g. 164, Vilniuje.

Mes siūlome:

  • Visas socialines garantijas;
  • Puikų kolektyvą;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones (darbo rūbai ir apsaugos priemonės);
  • Gerą darbo užmokestį;

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

UAB „People Link“

Посмотреть все объявления этой компании (69)