№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Baltic Flax“

Sandėlininkė (-as) - užsakymų komplektuotoja (-as)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Принимаем украинцев
Vilnius - UAB „Baltic Flax“

Darbo pobūdis

Esame šeimos verslas, kuriantis ir gaminantis šiuolaikinę namų tekstilę iš lino su prekės ženklu LINEN TALES. Estetika ir kokybė mums vienodai svarbu, o vienas mūsų tikslų yra kurti ne tik gražius, bet ir praktiškus gaminius. Eksportuodami savo prekės ženklo gaminius į 38 pasaulio šalis mes siekiame, kad linas taptu įkvepianti kiekvienų namų dalis ir pagražintų mūsų klientų kasdienybę.

Ieškome sandėlininkė (-o) - užsakymų komplektuotojos (-o) , kuri/-s sustiprintų mūsų sandėlio ir išsiuntimo padalinį, norėtų augti ir tobulėti kartu su mumis bei prisidėti prie lietuviškų gaminių garsinimo pasaulyje.

Ką reikės daryti:

  • Tekstilės gaminių priėmimas ir pakavimas
  • Prekių komplektavimas pagal užsakymus
  • Internetinių užsakymų siuntimas
  • Likučių ir užsakymų apskaita įmonės programa
  • Dokumentų ruošimas

Darbo vieta: Vytenio g. 52, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas ir darbštumas
  • Sugebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas ir geri bendravimo įgūdžiai
  • Darbo patirtis tekstilės srityje (būtu privalumas)
  • Kompiuterinio raštingumo
  • Noro tobulėti ir mokytis
  • Šeimininkiško požiūrio
  • Dėmesio detalėms

Įmonė siūlo

  • Apmokymus darbo vietoje
  • Geras darbo sąlygas
  • Laiku mokamą atlyginimą
  • Socialines garantijas
  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Atlyginimą nuo 800 Eur į rankas

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Įmonės UAB Baltic Flax - tai šeimos verslas, skaičiuojantis jau daugiau nei nei 20 metų.
Pagrindinis prekės ženklas „Linen Tales“ – kasdienių ritualų įkvėpta lino tekstilė šiuolaikiniams namams. Siūlome platų spektrą namams skirtų gaminių, kuriuose dera grožis ir praktiškumas – du kertiniai šiuolaikinio žmogaus poreikiai. Savo kolekcijas kuriame patys, ypatingą dėmesį skirdami estetikai – pakuotėms, gaminių komplektavimui ir pateikimui.
Šiuo metu turime 2 parduotuves Vilniuje ir eksportuojame į 35 pasaulio šalis.
informacija apie UAB „Baltic Flax“
2440 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1643 €
25% uždirba 1643-2279 €
25% uždirba 2279-2850 €
25% uždirba nuo 2850 €