Sandėlio darbuotojas (-a) - prekių surinkėjas (-a) Kaune! Siūlome darbą nuolatos!

1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ICM Solutions“

Darbo pobūdis :

Prekių surinkimas naudojantis skeneriu;
Tvarkos sandėlyje palaikymas;
Darbas įprastų, atvėsintų bei šaldytų maisto produktų sandėlyje;
Darbo grafikas:
  • I savaitė nuo pirmadienio iki penktadienio 17:00-01:00, šeštadienis ir sekmadienis laisva,
  • II savaitė nuo sekmadienio iki ketvirtadienio 17:00-01:00, penktadienis ir šeštadienis laisva

Darbo vieta - Ramučiai

Reikalavimai darbuotojui :

Darbo sandėlyje / prekių surinkime patirtis;
Noras dirbti bei užsidirbti;
Sąžiningumas;
Atsakingumas;

Reikalingas nuosavas automobilis vykimui į darbą.

Įmonė siūlo :

Darbą tarptautinėje įmonėje;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas

UAB „ICM Solutions“

Mūsų klientas Lietuvoje - lyderiaujanti maisto produktų distribucijoje mažmeniniame, didmeniniame ir HoReCa sektoriuose įmonė, kurioje dirba daugiau negu 30,000 žmonių, tiekiančios maistą Horeca bei mažmeniniams sektoriams visame pasaulyje- tiek Lietuvoje, tiek Naujojoje Zelandijoje, Australijoje ar Brazilijoje. Teikdami aukščiausios kokybės paslaugas bei produktus, padedame klientams plėtoti jų verslą ir siekti geriausių rezultatų.
See all ads of this company (5)