№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
MB „Energija man“

Saulės elektrinių montuotojas

3000-6000 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai, Lentvaris - MB „Energija man“

Darbo pobūdis

Saulės jėgainių montavimas ant individualių namų stogų.

Esame jauna ir sparčiai auganti komanda, todėl ieškome patirties turinčių kandidatų, kurie galėtų prisidėti prie mūsų darbų savo žiniomis ir patirtimi.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis saulės elektrinių montavimo srityje
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)
Gera fizinė forma

Pirmenybę teikiame asmenims/komandoms, kurios gali savarankiškai susiplanuoti savo transportą (mikroautobusą), įrankius ir turi individualios veiklos pažymėjimą ar turi įsteigę juridinį asmenį.

Su atrinktais kandidatais susisieksime telefonu arba elektroniniu paštu. Iš anksto dėkojame visiems aplikuojantiems!

Siūlome darbą Jūsų pasirinktu grafiku, Jūsų pasirinktu tempu. Patys galėsite pasirinkti kiek ir kokias dienas norėsite ir galėsite dirbti. Leidžiame laisvai derinti montavimo veiklą su studijomis ar kitu darbu.

Atlyginimas

3000-6000 €/mėn. į rankas

Energija Man specializuojasi individualizuotų sprendimų saulės energetikoje diegime vienbučiams ir dvibučiams namams. Kiekvienas namas yra unikalus tiek savo stogo, elektros suvartojimo ir elektros vidaus tinklų specifika. Energija Man kiekvieną sprendimą įgyvendina po nemokamos apžiūros parengus individualizuotą sprendimą, kas daugiau negu 50% atvejų leidžia pagerinti planuojamą saulės elektrinės sistemos konfiguraciją.

Energija Man yra sertifikuota kaip A klasės lyderė savo dydžio kategorijoje ir veiklos sektoriuje.