№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Saulės grąža“

Saulės modulių montuotojas (-a) (darbas visoje Lietuvoje)

1200-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saulės grąža“

Darbo pobūdis

Saulės elektrinių įrengimas ant įmonių stogų ir ant žemės.
Konstrukcijų ir saulės modulių montavimas, kabelių nuvedimas (DC dalis).
Darbas visoje Lietuvoje komandiruočių principu.
Dirbama tik darbo dienomis – turėsite laisvus savaitgalius.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis saulės modulių surinkime, montavime.
Atsakingumas, kruopštumas.
Energetikos darbuotojo pažymėjimas - privalumas.
Vairuotojo pažymėjimas.
Galimybė vykti į komandiruotes kituose Lietuvos miestuose (nuo pirmadienio iki penktadienio).

Ką mes siūlome:

Darbą įmonėje, kuri skatina kurti tvaresnį rytojų.
Prisidėti prie stambių saulės projektų įgyvendinimo.
Pagalbą ir mokymus iš savo srities specialistų ir vadovų.
Priedus už gerai atliktus darbus.
Kokybiškus darbo drabužius.
Šiuolaikišką ir aukščiausius saugumo reikalavimus atitinkančią darbo aplinką.
Įrengtą valgymo ir poilsio zoną.
Darbuotojui skirtą nuolaidą įsigyjant saulės parką.

Atlyginimas

1200-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Saulės grąža“ – viena iš pirmaujančių Lietuvoje elektros energetikos įmonių, diegianti pažangius energijos gavybos iš atsinaujinančių šaltinių sprendimus. Per daugiau nei 12 veiklos metų subūrėme daugiau nei 100 patyrusių elektros energetikos specialistų komandą, galinčią pasiūlyti maksimalią grąžą garantuojantį sprendimą kiekvienai situacijai: įrengiame saulės elektrines namams ir verslui, vykdome nutolusių saulės elektrinių parkų plėtrą. Mūsų pastatytas 6,25 MW parkas Kuršėnuose yra pirmasis dvejopo žemės panaudojimo energetikos srityje pavyzdys, jame apgyvendinome avis, kurios šienauja žolę.

Kurkime įkvėptą saulės ateitį dabar!
informacija apie UAB „Saulės grąža“
3821 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
100
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2842 €
25% uždirba 2842-3840 €
25% uždirba 3840-4708 €
25% uždirba nuo 4708 €