№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
„Hirelabas“ įmonių grupė

Skambučių centro darbuotoja (-as) lenkų kalba

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - „Hirelabas“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

Jei puikiai moki lenkų kalbą ir mėgsti bendravimą bei darbą su žmonėmis, esi tai, ko ieškome. Mums reikalinga skambučių centro darbuotoja (-as)

  • telefoninių darbo pokalbių vedimas lenkų kalba;
  • bendravimas su darbuotojais, informacijos apie darbo pobūdį suteikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs lenkų kalbos įgūdžiai C1- C2 lygiu;
  • Geri rusų kalbos įgūdžiai - privalumas;
  • Darbo patirtis skambučių centre - didelis privalumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Gebėjimas ir noras bendrauti su žmonėmis, užmegzti su jais ryšį;
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai, atsakingumas, orientacija į rezultatus.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
  • Visas karjeros ir tolesnio augimo galimybes;
  • Dinamišką ir perspektyvų darbą;
  • Patrauklią ir motyvuojančią premijų sistemą;
  • Palaikantį draugišką kolektyvą ir profesionalius vadovus.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

Darbą siūlome ne tik mūsų šalyje, bet ir visoje Europoje, o atrenkame - reaguojant į naujausias darbo rinkos tendencijas. Dėl šios priežasties darbo ieškantiesiems pateikiame patrauklius darbo pasiūlymus, garantuojančius įdomią bei prasmingą veiklą ir puikų atlygį. Pasibaigus darbui vienoje įmonėje ir darbuotojui norint dirbti toliau, pasiūlome darbą kitoje įmonėje.