№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „EASY DEBT SERVICE“

Skolų valdymo specialistas (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „EASY DEBT SERVICE“

Darbo pobūdis:

  • ikiteisminis skolų išieškojimas – draugiškos derybos su skolingais asmenimis dėl skolos grąžinimo, informacijos suteikimas - apie skolos dydį, rekvizitus ir apmokėjimo būdus;
  • nuolatinis bendravimas su klientais el.paštu ir telefonu;
  • efektyvus kilusių klausimų sprendimas;
  • įmonės vidinėje duomenų bazėje esančios informacijos analizė, pildymas ir administravimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • puikios lietuvių kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • anglų ar rusų kalbų mokėjimas (privalumas);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office programomis);
  • bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, gebėjimas pasiūlyti alternatyvius sprendimus ir organizuotumas;
  • dirbti tiek komandoje, tiek ir individualiai, efektyviai planuojant ir organizuojant savo darbo laiką;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas).

Mes Jums siūlome:

  • draugišką kolektyvą;
  • darbą patikimoje, finansiškai stabilioje ir augančioje įmonėje;
  • privatų sveikatos draudimą po bandomojo laikotarpio;
  • gimimo dienos proga papildomą poilsio dieną;
  • visas reikalingas darbo priemones;
  • galimybę realizuoti savo žinias, sugebėjimus bei idėjas;
  • profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Skolų atgavimas be investicijų į išieškojimą!

Siūlome greitai ir lengvai išspręsti Jūsų sunkumus su skolininkais. Galime skolą nupirkti, arba efektyviai administruoti jos išieškojimą.
informacija apie UAB „EASY DEBT SERVICE“
3888 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.