№1 Самый популярный портал по трудоустройству
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Smulkaus verslo pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistas (-ė) telefonu Vilniuje

1350-1500 €/mon. Gross
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Telia

Mes esame

Kaip tik šiuo metu turime laisvų vietų Telia smulkaus verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų komandose. Ieškome žmogaus, kuris puikų būrį darbuotojų papildytų savo talentu atsakyti į klientui rūpimus klausimus čia ir dabar bei tuo pačiu parduotų poreikius atitinkančius produktus.

Mes, Miglė ir Dionizas, vadovaujame šaunioms verslo klientų aptarnavimo ir pardavimų komandoms Vilniuje. Sudominom ir nori sužinoti daugiau?

Tavo naujas iššūkis?

Tavo darbo diena - smagi ir dinamiška. Kasdien su klientais bendraudami telefonu mes rūpinamės jų poreikiais ir sprendžiame problemas. Ieškome jiems tinkamiausių sprendimų, padedame išsirinkti lūkesčius atitinkančius produktus bei paslaugas. Dirbant su klientais turime ne tik laikytis aukšto aptarnavimo standarto, bet ir vykdyti nustatytus komandinius ir asmeninius tikslus. Darbas nenuobodus ir su daug atsakomybės. Nors bendraujant su klientais didžiąją laiko dalį teks dirbti savarankiškai, komanda, taip pat ir aš, esame pasiruošę tau padėti. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi nusiteikęs kopti karjeros laiptais į viršų? Jeigu taip – tavo vieta kaip tik čia.

Patirtis klientų aptarnavimo komandoje ir ten sukauptos žinios atveria plačias karjeros galimybės. Mes nuolat suteikiame erdvės žmonėms tobulėti, todėl tavo galimybės augti pardavimų bei aptarnavimo srityje priklauso tik nuo tavęs paties.

Koks esi tu?

Būsi mūsų atstovas, todėl svarbu, kad būtum pareigingas, atsakingas ir greitai reaguojantis į pokyčius. Žinoma, dirbsi 12 žmonių komandoje, tad čia yra labai vertinamas paslaugumas, nes kasdien vienas kitam padedame suteikti klientams geriausią patirtį.

Labai svarbu sėkminga bent 1-erių metų pardavimų patirtis ir didelis noras tobulėti siekiant ne tik asmeninių, bet ir komandinių tikslų.

Tavo asmenybė:

 • Esi orientuotas į sprendimus
 • Gebi valdyti stresines situacijas
 • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
 • Turi klientų aptarnavimo ar pardavimų patirties
 • Lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai, rusų kalba - privalumas

Dirbdamas šioje pozicijoje gausi bazinį atlygį, kuris prasideda nuo 1350-1500 eur. (neatskaičius mokesčių). Taip pat šioje pozicijoje dirbantys kolegos gauna mėnesinius priedus, kurių vidurkis 600 Eur (neatskaičius mokesčių). Svarbu, kad dydis - neribojamas, priklausantis nuo turimų kompetencijų ir pasiektų rezultatų.

Taip pat kiekvienam darbuotojui "Telia" turi parengusi papildomų naudų krepšelį į kurį įeina:

 • Sveikatos draudimas ir papildomas pensijų kaupimas;
 • Įvairios nuolaidos Telia paslaugoms ir prekėms, taip pat ir išskirtiniai partnerių pasiūlymai;
 • Papildomos atostogų dienos;
 • Lanksčios darbo sąlygos;
 • Asmeninis ir profesinis augimas, dalyvaujant vidinėse mokymų programose;
 • Kūrybiška ir jauki darbo aplinka;
 • 20000 nuostabių kolegų iš Skandinavų ir Baltijos šalių. Jei nori tapti mano komandos nariu, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą! Drąsiai kreipkis – mes vis dar ieškome kandidatų.

Welcome to Telia - let's make better happen!

Salary

1350-1500 €/mon. gross
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta IT ir telekomunikacijų kategorijoje

Telia

Telia is the home for connected technology that allows generations to thrive, pioneering ways for businesses to become smarter and societies more sustainable. Together, we are making better happen.
Посмотреть все объявления этой компании (18)
information about Telia
1902
Number of employees
>100 mln. €
Доход 2023 г.

Вас также может заинтересовать: