SONAR STOR-OSLO AS открытые вакансии:

SONAR STOR-OSLO AS

„Sonar AS“ yra personalo atrankos ir įdarbinimo įmonė, kurios pagrindinė buveinė yra Oslo mieste, o filialai yra Vestfolde, Buskerude, Hedmarke, Opplande ir Sandvikoje. „Sonar“ sudaro 27 atsidavę personalo ir įdarbinimo specialistai, turintys ilgametę patirtį ieškant tinkamo kandidato tinkamam darbui.
Mes visada stengiamės rasti tinkamą kandidatą. Kur kiti pasiduoda, mes ir toliau ieškome. Tokiu būdu užtikriname, kad mūsų klientai gautų ieškomus kandidatus, o ieškantys darbo – užduotis, kurias puikiai valdo ir kurios jiems patinka. Sonar AS siekia užtikrinti kokybę, kompetenciją. Tai reiškia, kad visi mūsų klientai ir kandidatai yra prižiūrimi saugiai ir profesionaliai viso personalo atrankos proceso metu.

Sprendžiame užduotis daugelyje profesinių sričių, tačiau daugiausia dėmesio skiriame laisvoms darbo vietoms visais statybos, finansų ir apskaitos, biuro ir administravimo lygiais. Esame NHO Service narys, o tai reiškia, kad galite būti tikri, kad būsite prižiūrimi tvarkingomis sąlygomis pagal galiojančius įstatymus ir reglamentus.

Объявления о работе в компании