№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Lasma motors“

Sparčiai auganti įmonė ieško automobilių pirkimų skyriaus vadybininko (-ės)

1500-3000 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Vilnius - UAB „Lasma motors“

Apie mus

Sparčiai auganti įmonė į savo komandą ieško naujo nario - PIRKIMŲ SKYRIAUS VADYBININKO. Ieškome atsakingo, kruopštaus ir į rezultatus orientuoto pirkimų - tiekimo vadybininko naudotų automobilių aikštelėje.

Reikalavimai:

Turite žinių ir supratimą apie lengvuosius automobilius ir jų techninę būklę;
Mokate disciplinuotai planuoti savo laiką;
Siekiate užsibrėžtų tikslų;
Esate atsakingas (-a) ir organizuotas (-a);
Turite patirties pirkimų srityje arba pardavimuose;
Turite noro tobulėti ir augti kartu su įmone;
Gebate kalbėti rusų kalba/anglų kalbomis.

Darbo pobūdis

Organizuoti nenutrūkstamą automobilių tiekimą
Bendradarbiavimas su partneriais ir skyriaus darbuotojais
Sistemos administravimas
Automobilių pristatymo maršrutų organizavimas
Pasiūlymų ruošimas
Dokumentų administravims
Pagalba skyriaus vadovui

Mes Jums siūlome:

Geras darbo sąlygas
Augimo galimybės
Galimybė tobulinti ir plėtoti savo žinias
Įvairių tipų premijų sistema
Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1500-3000 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Lasma motors“
2196 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1872 €
25% uždirba 1872-2173 €
25% uždirba 2173-2584 €
25% uždirba nuo 2584 €