Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Swedbank

Specialistas (-ė) Dokumentų kontrolės ir archyvavimo grupėje

900-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Swedbank
Šiuo metu ieškome naujo komandos nario! Ar esi kruopštus, atidus detalėms ir patiktų dirbti su dokumentais? Norėtum sužinoti, kaip veikia banko procesai bei įgyti vertingos patirties Dokumentų valdymo srityje? Tuomet šis pasiūlymas, kaip tik Tau!

Šioje pozicijoje prisidėsi prie Dokumentų kontrolės ir archyvavimo grupės tikslų įgyvendinimo, kuri tvarko, tikrina ir archyvuoja visos Lietuvos „Swedbank“ klientų dokumentus. Tavo tikslai – priimti, patikrinti, skaitmenizuoti, kelti į elektronines klientų bylas arba kitas Dokumentų valdymo sistemas dokumentus, paruošti juos suarchyvavimui, vykdyti hipotekos lakštų administravimą, diegti naujoves, efektyvinančias komandos darbą, dalyvauti rengiant norminius ir kitus banko vidaus dokumentus, susijusius su komandos veikla.

Su mumis turėsi galimybę:

 • Įgauti stiprios patirties dirbant su dokumentų valdymu, iš arčiau susipažinti su įvairiomis dokumentų rūšimis, dokumentų skaitmenizavimo, administravimo ir archyvavimo niuansais;
 • Prisidėti prie tvarių verslo sprendimų, procesų tobulinimo ir palengvinti kasdienį klientų aptarnavimo vadybininkų bei kitų kolegų darbą;
 • Bendradarbiauti su skyriaus kolegomis bei komunikuoti su kitais banko padaliniais.

Tikimės, kad tu:

 • Turi Aukštąjį išsilavinimą (pageidautina – vadybos ar verslo administravimo srityje);
 • Turi mažiausiai 2 metų darbo patirtį administravimo srityje (pageidautina);
 • Turi gerus kompiuterinio raštingumo įgūdžius;
 • Turi gerus anglų kalbos pagrindus;
 • Gebi dirbti savarankiškai ir grupėje;
 • Esi kruopštus (-i), atsakingas (-a) ir orientuotas (-a) ne tik į rezultatą, bet ir į santykių kūrimą bei jų palaikymą;
 • Esi iniciatyvus (-i) – ieškai galimybių kiekvienoje situacijoje;
 • Esi paprastas (-a), atviras (-a) ir rūpestingas (-a).

"Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapki dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir Swedbank konkurencinį pranašumą.“ Andra Stražinskienė, tavo būsima vadovė.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-08-11

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 900 – 1400 EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia! jobs.swedbank.com/pages/employment-in-latvia-and-lithuania?preview=true

"Swedbank" nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.
* * *

Atlyginimas

900-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Swedbank

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk www.swedbank.lt/lt/careers
informacija apie Swedbank
2373 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
1617
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1481 €
25% uždirba 1481-1846 €
25% uždirba 1846-2722 €
25% uždirba nuo 2722 €