Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Swedbank

Specialistas(-ė) Paslaugų verslo klientams palaikymo skyriuje

1500-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Swedbank
Ar turi pozityvų ir į klientą orientuotą požiūrį? Ar tave domina darbas su didžiausiais Lietuvos ir užsienio verslo klientais?

Su mumis turėsi galimybę:

  • Kartu su projektų vadovais kurti tvarius santykius su Stambių verslo klientų departamento klientais;
  • Dalyvauti verslo klientų finansavimo procese nuo pasiūlymo rengimo iki paskolos išmokėjimo, bei tolesnio paskolos monitoringo;
  • Įsitraukti atliekant sustiprintas klientų patikras ir konsultuoti verslo klientus kasdieninės bankininkystės klausimais;
  • Dalyvauti ir aktyviai prisidėti prie komandos sėkmės, užtikrinant sudėtingiausių investicijų Lietuvoje įgyvendinimą.


Tikimės, kad tu turi:

  • Aukštąjį išsilavinimą verslo vadybos, teisės, finansų valdymo, socialinių ar tiksliųjų mokslų srityse (gali būti paskutinio kurso studentas(-ė));
  • Stiprų atsakomybės jausmą, kritinį mąstymą, orientaciją į detales ir verslumo gyslelę;
  • Gebėjimą nuolatos ieškoti būdų kaip efektyvinti banko procesus, leidžiančius užtikrinti itin aukštą klientų patirtį;
  • Suvokimą apie santykių kūrimo svarbą ir gebėjimą suvaldyti priimtų sprendimų įgyvendinimo procesą;
  • Norą mokytis naujų dalykų ir nuolatos ugdyti savo asmenines savybes;
  • Puikius anglų kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu).


Organizacijoje tikime, kad žmonės yra mūsų didžiausia stiprybė. Mes dirbame kartu ir savo kasdieniame darbe vadovaujamės pagrindinėmis mūsų vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Kasdien kuriame pasitikėjimu, pagarba, atvirumu ir įsitraukimu pagrįstą kultūrą. Mes palaikome nuolatinį ugdymąsi ir skatiname Tave prisiimti lyderystę už savo paties karjeros kelią bei ieškoti iššūkių, kurie Tave įkvepia ir skatina tobulėti. Mes siūlome tvarią ir lanksčią darbo aplinką, kur dalijamės žiniomis ir dirbame kartu. Tu, kaip „Swedbank“ komandos narys, dalyvausi kintamo atlygio programoje, turėsi galimybę prisijungti prie „Swedbank“ pensijos darbuotojams programos, taip pat Tau bus suteiktas darbuotojų sveikatos draudimas ir kitos patrauklios papildomos naudos. Kartu mes dirbame ir kuriame gerovę, suteikdami teigiamą ir unikalią patirtį savo klientams.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

„Tapk itin draugiškų savo srities profesionalų komandos dalimi, kur galėsime tau pasiūlyti dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir darbuotojais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Čia gera augti drauge.“ – Vaida Kuncienė, tavo būsima vadovė.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-09-14

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 1500 - 2200 EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia!

„Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

#LI-DIRBKSWEDBANK

* * *

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Swedbank

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk
informacija apie Swedbank
2352 €
Vid. atlyginimas bruto
(54% didesnis už LT vidurkį)
1572
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1470 €
25% uždirba 1470-1836 €
25% uždirba 1836-2705 €
25% uždirba nuo 2705 €