№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
MB „Seilas“

Stalius - statybininkas - plataus profilio statybininkas (Atlyginimas nuo 3080eur)

3080-4000 €/mėn. Į rankas
Принимаем украинцев
Užsienis: Švedija - MB „Seilas“

Darbo pobūdis

Ieškomi staliai, statybininkai - darbui gamyboje, karkasinių skydų (sienų) surinkimas. Darbas ne sezoninis, o ištisus metus, gamyba vyksta angare, tad oro sąlygos neturi įtakos darbui. Darbas tinkamas tiek staliams, tiek plataus profilio statybininkams, kurie yra dirbę su mediena - karkasu.

Taip pat ieškome plataus profilio statybininkų, atliki visus vidaus apdailos darbus, plytelių klojėjų, stogdengių ir kitų specialistų. Darbas taip pat Švedijoje.

  • Nemokamas ir patogus apgyvendinimas;
  • Nemokamos kelionės į/iš Švedijos;
  • Pilna darbo apranga;
  • Automobilis;
  • Visos socialinės garantijos, bei papildomas gyvybės draudimas;
  • Laiku mokamas atlyginimas į Jūsų banko sąskaitą;
  • Įdarbinimas Lietuviškoje įmonėje;

ATLYGINIMAS NUO 3080 eur/mėn. (Dirbama standartiškai po 220h per mėn.)

Reikalavimai darbuotojui

  • Supratimas apie įrankius ir mokėjimas jais naudotis;
  • Atsakingumas;
  • Punktualumas;

NESAIKINGAI VARTOJANČIŲ ALKOHOLĮ - NEPAGEIDAUJAME.

Privalumai

Mokamas atlyginimas nuo 14eur/h;
Statybininkams kurie tikrai turi gerus sugebėjimus, galime mokėti ir daugiau;
Jei turite vairuotojo pažymėjimą - TAI YRA LABAI DIDELIS PRIVALUMAS;

Susisiekime Mob. tel.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Internetas

Atlyginimas

3080-4000 €/mėn. į rankas
MB „Seilas“
strongest_in_lithuania

MB „Seilas“

Įmonė MB "Seilas" jau sėkmingai vykdo savo veiklą daugiau nei 3 metus. Bendradarbiaujame su stambia Švedijos įmone, tad nuolat ieškome statybos srities darbuotojų.
Taip pat užsiimame ir pirčių gamyba Lietuvoje.
informacija apie MB „Seilas“
1057 €
Vid. atlyginimas bruto
13
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2022 m.