№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Statybinės technikos nuomos vadybininkas

2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Avesco Rent Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Statybinės technikos nuomos pardavimai;
  • Išlaikyti sėkmingą bendradarbiavimą su esamais klientais, naujų klientų paieška;
  • Savarankiškas darbo laiko planavimas ir reguliarus klientų lankymas;
  • Klientų užklausų administravimas ir pasiūlymų ruošimas;
  • Darbas su įmonės CRM sistema;

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis statybinės įrangos nuomos srityje būtų privalumas;
  • Gebėjimas laisvai bendrauti su žmonėmis ir analitinis mąstymas;
  • Iniciatyvumas, sąžiningumas ir stiprus atsakomybės jausmas;
  • Gebėjimas organizuoti savo darbą siekiant nustatytų tikslų;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Anglų kalbos žinios būtų privalumas;

Mes siūlome

  • Konkurencingą, kasmet peržiūrimą atlyginimą ir papildomus priedus priklausančius nuo darbo rezultato;
  • Mokymus Lietuvoje ir Baltijos šalyse;
  • Automobilį darbo ir asmeniniams poreikiams, telefoną ir kompiuterį;
  • Galimybę laisvai planuoti savo darbo laiką;
  • Papildomą sveikatos draudimą pasibaigus bandomajam laikotarpiui;
  • Dinamišką darbo aplinką Vilniaus biure;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
+37069427464

Atlyginimas

2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Avesco Rent Lithuania“

Avesco Rent yra oficialus Caterpillar technikos atstovas Lietuvoje. Šveicarų kompanija su daugiau nei 30-ties metų patirtimi dabar jau veikia ne tik Šveicarijoje, bet ir Baltijos šalyse. Mūsų padaliniuose ir online paslaugose siūlome klientams inovatyvią ir premium įrangą bei įrankius nuomai, kokybę užtikrinant mūsų profesionalų komandos pagalba.
Šiandien 150 profesionalų dirba pas mus - kiekvienas iš jų yra vertinga Avesco Rent šeimos
Посмотреть все объявления этой компании (2)
informacija apie UAB „Avesco Rent Lithuania“
3026 €
Vid. atlyginimas bruto
(99% didesnis už LT vidurkį)
18
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.