Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „Techmaris“

Stiklo konstrukcijų montuotojai Norvegijoje (Oslas ir Drammen)

3000-3800 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Techmaris“

Darbo pobūdis

Ieškome stiklo konstrukcijų montuotojų (konferencijų, susitikimų kabinetų montavimui biuruose, žiemos sodams, lauko terasoms) darbui Norvegijoje.

Darbų pradžia - 2 žmonės rugpjūčio pirma savaitė ir 2 žmonės nuo rugpjūčio 15 dienos.
Įprasta darbo trukmė ~ 8-12 darbo savaitės ir 2 atostogų savaitės.

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis.
Šnekamoji anglų kalba.


Privalumai:
Darbo patirtis Norvegijoje.
Automobilis važinėjimui į darbą.

Įmonė siūlo

  • Legalų darbą ir laiku bei stabiliai mokamą darbo užmokestį.
  • Įdarbinimas Norvegijoje su visomis socialinėmis garantijomis ir galimybė susigrąžinti nemažą dalį Norvegijoje sumokėtų mokesčių nuo uždirbto per metus darbo užmokesčio. Yra mokami atostoginiai už atidirbtą laiką tose šalyse. Jums bus suteikta gyvenamoji vieta netoli darbo vietos.
  • Apgyvendinimo išlaidos bus išskaičiuotos iš jūsų darbo užmokesčio. Būsto nuomos kaina per mėn. kainuoja apie 4500NOK (Įskaitant komunalinius mokesčius ir internetą) Norvegijoje.
  • Valandinis darbo apmokėjimas 230-250NOK/val
  • Sudaroma galimybė dirbti viršvalandžius.
  • Kontraktas pasirašomas prieš išvykstant darbui į Norvegiją.
  • Darbuotojai aprūpinami darbo rūbais.


Kita informacija:
CV pageidautina anglų kalba.
Telefonas pasiteiravimui:

Atlyginimas

3000-3800 €/mėn. į rankas
UAB „Techmaris“

UAB „Techmaris“

UAB " Techmaris" yra Norvegijos kompanijos Uniqon AS/Uniqon AS DK padalinys Vilniuje. Ieškome specialistų darbui Norvegijoje.
UAB „Techmaris“ - nuo 2007 metų norvegiško kapitalo įmonė, kuri vykdo personalo paiešką ir atranką Lietuvoje bei kitose Baltijos valstybėse. Atranką praėję darbuotojai yra darbinami Norvegijoje registruotoje kompanijoje Uniqon AS. Šį įmonė teikia statybos, rangos ir personalo nuomos paslaugas Norvegijoje.
Nuo 2019 metų kovo mėnesio savo darbą pradėjo inžinerijos departamentas.
Įmonės potencialas su kiekvienais metais auga. Pirmais įmonės veiklos metais įmonėje dirbo vos 15 – 20 darbuotojų, o pastaraisiais metais vien statybos sektoriuje darbuojasi virš 100 darbuotojų. Įmonės dirbančiųjų profesionalumas, geras darbo organizavimas, skaidrus verslas – tai pagrindinė sėkmingo mūsų verslo plėtros varomoji jėga.
Inovatyvūs personalo paieškos ir atrankos būdai leidžia suformuoti tikrų profesionalų komandą, kuri sugeba sparčiai ir kokybiškai darbuotis namų statybos, vidaus apdailos, būsto renovacijos, karkasinių ir skydinių namų montavimo projektuose. Mūsų komandos gretose darbuojasi ir kitų profesijų darbuotojai: suvirintojai, elektrikai, inžinieriai, stiklo ir aliuminio konstrukcijų montuotojai. Nuo 2017 metų pradžios skydinių namų gamyklose jau sėkmingai darbuojasi mūsų įmonės dailidės.