№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „ORKOS“

Suvirintojas

1000-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ORKOS“

Darbo pobūdis:

  • Nerūdijančio plieno suvirinimo darbai su T.I.G. aparatu (maisto pramonės įrenginių gamyba) ir įrenginių montavimas;
  • Suvirinimas įvairiose erdvinėse padėtyse.

Reikalavimai:

  • Nerūdijančio plieno suvirinimo darbų su T.I.G. aparatu patirtis;
  • Darbo patirtis gamybos srityje su nerūdijančiu plienu;
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Pareigingumas, kruopštumas, sąžiningumas ir motyvacija darbui.

Mes Jums siūlome:

  • Puikias darbo sąlygas besiplečiančioje maisto pramonės įrengimų gamybos įmonėje;
  • Profesionalų, aukštos kvalifikacijos ir bendradarbiaujantį kolektyvą;
  • Darbo patirtį ir kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Užduotis skatinančias tobulėti ir judėti pirmyn;
  • Nemokamus pietus bei puikią kavą biure.

Atlyginimas

1000-1800 €/mėn. į rankas
UAB „ORKOS“

UAB „ORKOS“

UAB „Orkos“ įkurta 2004 m., pagrindinė įmonės veikla yra prekyba šaldyta produkcija bei įrenginių ir technologinių linijų, palengvinančių bei optimizuojančių darbo procesus maisto perdirbimo įmonėse, kūrimas, projektavimas ir gamyba. Mūsų įmonėje dirba inovatyvūs, iniciatyvūs, nebijantys iššūkių bei atsakomybės savo srities profesionalai. Džiaugiamės puikiu kolektyvu ir jo pasiekimais, tad jei siekiate dirbti profesionalų komandoje ir atitinkate keliamus reikalavimus – kviečiame prisijungti!
informacija apie UAB „ORKOS“
1694 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1155 €
25% uždirba 1155-1616 €
25% uždirba 1616-2187 €
25% uždirba nuo 2187 €