Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „ASSTRA-VILNIUS“

TRANSPORTO PASLAUGŲ PIRKIMO VADYBININKAS (-Ė)

1100-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ASSTRA-VILNIUS“

Darbo pobūdis:

  • Kasdieninis bendradarbiavimas su transporto įmonėmis ( vežėjais), transporto paslaugų pirkimas;
  • Efektyvių ryšių kūrimas/palaikymas su esamais vežėjais, naujų vežėjų paieška;
  • Asstra pasiūlymų vežėjams pristatymas, derybos, sutarčių pasirašymas;
  • Kurti, prižiūrėti ir plėtoti vežėjų duomenų bazę;
  • Vežėjų paslaugų kokybės kontrolė;
  • Nuolatinis bendradarbiavimo su vežėjais formų ir metodų tobulinimas.

Reikalavimai:

  • Patirtis krovinių gabenimo autotransporto srityje.Didelis privalumas - panašaus darbo patirtis;
  • Puikus derybinių įgūdžių lygis;
  • Anglų ir rusų/lenkų kalbos žinios;
  • Motyvacija dirbti;
  • Dėmesys rezultatams.

Mes siūlome:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos Papildoma apmokama laisva diena Gimimo dienos proga 2 dienos "Biuletenis be biuletenio"

Sveikatingumas

Nuolaidos sportiniai veiklai

Biuras

Visos reikalingos darbo priemonės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Vidiniai ir išoriniai mokymai Premijų programa Premijos už pasiūlytas idėjas Dovanos darbuotojų vaikams švenčių proga Įmonės renginiai Profesinis tobulėjimas
  • Galimybė tobulėti ir tobulinti savo žinias daugiakultūrinėje ir dinamiškoje aplinkoje (daugiau nei 1000 darbuotojų, daugiau nei 20 šalių).

Atlyginimas

1100-1400 €/mėn. į rankas

AsstrA is an ambitious team from 22 countries. Over 1000 employees work in Europe, CIS countries, Asia and USA. More than 25 years AsstrA offers a full range of transport and logistic services: road, sea, rail, air transportation and intermodal transportations, customs services, cargo insurance. As a result of rapid development of our business and opening of new offices in Europe and Asia we offer you great opportunities to shape your successful career, develop or get new competencies in logistics.
informacija apie UAB „ASSTRA-VILNIUS“
2138 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1652 €
25% uždirba 1652-2242 €
25% uždirba 2242-2456 €
25% uždirba nuo 2456 €