№1 Самый популярный портал по трудоустройству
DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys

Užsakymų komplektuotojas (-a) šaldiklio zonoje (09:00 - 18:00val.)

1050-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Lidl Lietuva“
Įžanga

Rutinos LIDL tikrai nėra – mūsų darbuotojai kasdien atlieka skirtingus darbus. Todėl ieškome tų, kurie mėgsta dinamišką darbą ir nori kartu su visa komanda dirbti klientų labui.

Kilus klausimų dėl kandidatavimo proceso, kreiptis 8 800 800 50

Darbo pobūdis

  • Darbas slenkančiu grafiku (kiekvieną savaitę poilsio dienos skirtingomis savaitės dienomis ir bent vienas pilnas laisvas savaitgalis per mėnesį)
  • Prekių surinkimas ir paruošimas pakrauti ir išvežti į parduotuves
  • Padėklų ir pakuočių ženklinimas
  • Grąžinamų prekių priėmimas ir tikrinimas

Reikalavimai kandidatui

  • Logistikos ir sandėliavimo darbo patirtis
  • Geras fizinis pasirengimas
  • Noras dirbti prekybos srityje

Siūlome

  • Fiksuotą atlyginimą nuo 949 €/mėn į rankas. Kartu su priedais atlyginimas siekia nuo 1050 €/mėn. į rankas.
  • Darbą slenkančiu grafiku (kiekvieną savaitę poilsio dienos skirtingomis savaitės dienomis ir bent vienas pilnas laisvas savaitgalis per mėnesį)
  • LIDL dovanų korteles
  • Minutės tikslumu apskaičiuojamą ir apmokamą darbo laiką ir viršvalandžius
  • Karjeros galimybes
  • Privatų sveikatos draudimą ir profilaktines sveikatos priemones
  • Nemokamas profesionalių specialistų konsultacijas psichologiniais, teisiniais ir finansiniais klausimais
  • Įvairius renginius, šventes ir dovanas darbuotojams bei jų vaikams
  • Vaisius, užkandžius ir arbatą

Atlyginimas

1050-1100 €/mėn. į rankas
Įskaitant papildomus priedus už darbą padidinto tarifo valandomis

UAB „Lidl Lietuva“

Dinamiški, greiti ir sėkmingi – visa tai „Lidl“. Esame vieni iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia daugiau nei 30 Europos šalių, valdo apie 12 000 parduotuvių, per 150 logistikos centrų, o įmonių grupėje dirba daugiau nei 310 000 darbuotojų.
Посмотреть все объявления этой компании (144)
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2127 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
2823
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1331 €
25% uždirba 1331-1662 €
25% uždirba 1662-2261 €
25% uždirba nuo 2261 €