№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „VAGOS prekyba“

VAGA/PC PUPA knygyno pardavėjas - konsultantas 0,5 etatas

475-520 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „VAGOS prekyba“

Darbo pobūdis

  • aktyviai bendrautum su knygyno klientais;
  • vykdytum aktyvius pardavimus;
  • teiktum profesionalią pagalbą, išsirenkant labiausiai klientų poreikius atitinkančias prekes;
  • aptarnautum klientus prie kasos;
  • prisidėtum prie asortimento išdėstymo ir prekybos salės tvarkos palaikymo.

Reikalavimai darbuotojui

  • puikių bendravimo įgūdžių;
  • taisyklingos lietuvių kalbos (pranašumas būtų rusų ir anglų kalbų žinios);
  • noro mokytis ir tobulėti;
  • darbo kompiuteriu ir kasos aparatu įgūdžių;
  • klientų aptarnavimo patirties (pranašumas).

Įmonė siūlo

  • lankstų darbo grafiką;
  • atlyginimo priedus, priklausančius nuo rezultatų;
  • visas socialines garantijas;
  • realias karjeros galimybes.

DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi UAB „VAGOS prekyba“ personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Atlyginimas

475-520 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Knygynų tinklas „VAGA“ yra mažmeninės knygų prekybos lyderis Lietuvoje. Didžiuojamės galėdami klientams pasiūlyti platų, įvairaus žanro knygų asortimentą, išleistą Lietuvos bei užsienio leidyklų.
Profesionali knygynų komanda visada pasiruošusi padėti išsirinkti iš gausybės prekių.
informacija apie UAB „VAGOS prekyba“
1010 €
Vid. atlyginimas bruto
129
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 544 €
25% uždirba 544-982 €
25% uždirba 982-1185 €
25% uždirba nuo 1185 €