№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
ECOSERVICE grupė

Vairuotojas (-a) - krovėjas (-a) su C kategorija

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunk prie ambicingos Ecoservice komandos!

ieškome komandos narių, kurie padėtų mums aptarnauti Šiaulių regione esančius atliekų konteinerius. Darbas mobilus, todėl patiks nemėgstantiems monotonijos. Užduotys nereikalauja kvalifikacijos: mums tik reikia Jūsų noro dirbti ir turėti vairuotojo pažymėjimą (C kategorija).

Darbo funkcijos:
  • atliekų surinkimas;
  • atliekų transportavimas į sąvartyną;
  • tvarkos atliekų surinkimo aikštelėse palaikymas;
  • darbo atvaizdavimas kompiuterinėje programoje (nuotraukų darymas ir pan.).

Darbo grafikas - nuo pirmadienio iki penktadienio (nuo 7 iki 16 val.).
Darbo vieta - Pramonės g. 8, Šiauliai.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas C kategorija ir 95 kodas;
Puikūs vairavimo įgūdžiai (atbuline eiga, jausti mašinos gabaritus).
Manipuliatoriaus pažymėjimas, CE kategorija - privalumas.
Geras fizinis pasirengimas bei noras dirbti!

Darbo užmokestį nuo 1000 iki 1200 eur (atskaičius mokesčius) su galimybe užsidirbti papildomus priedus;
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą;
Papildomas atostogų dienas;
150 eurų premiją už atvestą draugą;
Dovanas švenčių proga, premijas ypatingų progų metu.

Jūsų laukia malonus ir visuomet palaikantis kolektyvas!

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. , arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
956
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €