№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Vairuotojas (-a) su C kategorija Vilniuje (antrinių atliekų surinkimas)

1450-1499 €/mėn. Į rankas
Vilnius - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis

Prisijunk prie ambicingos Ecoservice komandos!

ieškome komandos narių, kurie padėtų mums aptarnauti Vilniaus regione esančius antrinių atliekų konteinerius. Darbas mobilus, todėl patiks nemėgstantiems monotonijos. Mums reikia tik Jūsų noro, turėti vairuotojo pažymėjimą (C kategorija), 95 kodą ir puikius vairavimo įgudžius.

Mes Jums patikėsime inovatyvios, trisekcijinės šiukšliavežės vairavimą (kai vienu metu gali būti surinktos trijų rūšių išrūšiuotos atliekos).

Darbo pradžia - 5 - 6 val. ryto.
Darbo grafikas - I-V (pirmadienis-penktadienis)
Darbo vieta - Dunojaus g. 29, Vilnius.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas C kategorija ir 95 kodas.
Manipuliatoriaus pažymėjimas - privalumas.

Darbo užmokestį nuo 1450 iki 1500 eur (atskaičius mokesčius);
Laiku mokamą atlyginimą, stabilų, ilgalaikį darbą ir visas socialines garantijas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
Patogią ir šiuolaikišką darbo aprangą;
Papildomas atostogų dienas;
150 eurų premiją už atvestą draugą;
Dovanas švenčių proga, premijas ypatingų progų metu.

Jūsų laukia malonus ir visuomet palaikantis kolektyvas!

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +37064549005, arba siųsti gyvenimo aprašymą el. paštu.

UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-pranesimas/

Atlyginimas

1450-1499 €/mėn. į rankas

ECOSERVICE grupė

Esame lyderiaujanti atliekų tvarkymo bendrovė Lietuvoje, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, apdorojimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą
Посмотреть все объявления этой компании (21)
informacija apie ECOSERVICE grupė
1990 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
956
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1705 €
25% uždirba 1705-2409 €
25% uždirba nuo 2409 €