№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Vairuotojas - ekspeditorius

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - UAB „Transmaksas“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą vairuotojams su 13,6 ldm vilkikais, tentinėmis puspriekabėmis, maršrutais LT - LV - EE - PL. Darbas pirmadieniais - penktadieniais; savaitgaliai - poilsio dienos.
Ieškome vairuotojų iš Kėdainių, Kauno, Jonavos, Panevėžio, Raseinių, Ukmergės, Šiaulių ir kitų aplinkinių vietovių.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo darbo patirtis;
  • CE vairuotojo pažymėjimas; 95 kodas;
  • Skaitmeninė vairuotojo kortelė;
  • Darbštumas, atsakingumas, sąžiningumas bei noras dirbti.

Įmonė siūlo

  • Visos socialinės garantijos;
  • Visos darbo priemonės, reikalingos darbui;
  • Darbas draugiškoje, profesionalioje komandoje, kuri visada padės įveikti iškilusius iššūkius.

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas yra aptariamas darbo pokalbio metu.
informacija apie UAB „Transmaksas“
1055 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.