Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
UAB „TRANSONA“

VAIRUOTOJAS - krovėjas

1000-1350 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „TRANSONA“

Įmonė siūlo

Plečiame verslą, pradedame savo padalinio Kaune veiklą ir kviečiame Jus į nedidelę, bet profesionalią komandą ilgalaikei karjerai. Užtikrinsime patogias darbo sąlygas – protingai derinamą darbo grafiką (aptarsime susitikimo metu), gerai prižiūrimus ir ne senesnius, nei 3 - 4 m. automobilius, tarnybinį telefoną su maršrutų programėle, iš anksto suderintus ir apgalvotus maršrutus. Žadame visokeriopą pagalbą, sąžiningą atlyginimą ir premijas. Šiuo metu ieškome kelių pozicijų darbuotojų.
Susipažinkime! Siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe vyksite pas klientus ir pristatysite jų siuntas/krovinius gavėjams. Darbas Kauno mieste bei rajone, tačiau pasitaikys, jog maršrutas gali būti ir visoje Lietuvoje. Kadangi siūlome įvairaus pobūdžio paslaugas, darbas būtų įvairus ir nenuobodus. Išsamiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Transportas

Galimas atvykimas/grįžimas į/iš darbo namo su darbiniu automobiliu
Tikimės, kad turite galiojantį B kategorijos vairuotojo pažymėjimą ir nemažiau, kaip 2 metų vairavimo patirtį, esate dirbęs panašų darbą, turite gerą orientaciją, bendraujante mandagiai, dirbate atsakingai, laikotės susitarimų ir Jumis galima pasitikėti.
Ieškome aktyvių ir fiziškai stiprių darbuotojų.
Siųskite savo CV dabar - pasikalbėkime!

Atlyginimas

1000-1350 €/mėn. į rankas
Nurodytas bazinis atlyginimas. Papildomai mokami priedai bei premijos.
UAB „TRANSONA“

UAB „TRANSONA“

UAB “Transona” – Klaipėdoje įkurta ir jau ketverius metus sėkmingai veikianti transporto įmonė. Klientai mus atpažįsta kaip Ecotrip. Pervežame nuo durų iki durų įvairaus dydžio ir svorio siuntas visoje Lietuvoje, Europoje ir Anglijoje. Užtikriname visų reikalingų operacijų sklandumą, siuntos saugumą ir pristatymo tikslumą. Esant poreikiui nuperkame ir parvežame įvairius daiktus iš skelbimų ar internetinių parduotuvių kaip Ebay, Amazon, Craiglist ir kt.
Siuntų nesandėliuojame, pristatome jas per trumpiausią įmanomą terminą, nesinaudodami kitų pervežėjų paslaugomis. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Didžiuojamės savo profesionalia komanda ir pasiekimais, kurių dėka plečiamės ir šiandien į komandą Kaune kviečiame profesionalą šioms pareigoms.
informacija apie UAB „TRANSONA“
1377 €
Vid. atlyginimas bruto
24
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1126 €
25% uždirba 1126-1211 €
25% uždirba 1211-1501 €
25% uždirba nuo 1501 €