№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Valdymo įrenginių operatorius (-ė), UAB "Fegda"

Nuo 2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - UAB „Fegda grupė“

Darbo pobūdis

Asfalto gamyba su automatizuota asfalto gamybos įranga, jos priežiūra, smulkus remontas

Reikalavimai darbuotojui

Panašaus darbo patirtis (didelis privalumas)
Supratimas elektrotechnikos / automatikos srityje (didelis privalumas)
Darbo patirtis gamybinėje įmonėje (pivalumas)
Kompiuterinis raštingumas
Gebėjimas dirbti savarankiškai, atsižvelgiant į užduotį
Kruopštumas, atsakingumas, iniciatyva

Siūlome

Darbų sezono metu ne mažesnį kaip 2600 Eur bruto atlyginimą
Atlygis priklauso nuo turimos patirties
Metines premijas
Kuro kompensaciją, atvykstantiems iš vietovių, nutolusių daugiau kaip 25 km nuo gamybinės bazės
Darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje
Geras darbo sąlygas, aprūpinimą patogiais darbo drabužiais ir šiuolaikiškais darbo įrankiais, bei visada laiku mokamą darbo užmokestį

Atlyginimas

Nuo 2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Fegda grupė“

„Fegda grupė“ veiklos ištakos siekia 1993 m., kai buvo įsteigta viena pirmųjų privačių kelių statybos įmonių Lietuvoje. Per daugiau nei 29 metus įmonė tapo sėkminga infrastruktūros projektų įgyvendintoja, vienijanti UAB „Fegda“, UAB „Tilsta“ ir UAB „SRP projektas“. Pagrindinės „Fegda grupė“ veiklos sritys: kelių statyba (UAB „Fegda), tiltų statyba (UAB „Tilsta“) ir projektavimas (UAB „SRP projektas).
Augindami verslą ir ieškodami plėtros galimybių liekame ištikimi savo vizijai ir vertybėms - kartu kuriame ateitį šiandien: kartu mes galime daugiau; kuriame ir darome efektyviau; ateitį numatome sparčiau ir reaguojame į besikeičiančius lūkesčius; šiandien mes esame patyrę ir drąsūs.

Ar norėtum prisidėti ir tęsti mūsų sėkmės istoriją? Prisijunk prie mūsų komandos!
Посмотреть все объявления этой компании (5)
informacija apie UAB „Fegda grupė“
26662 €
Vid. atlyginimas bruto
(17.5 karto didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 7030 €
25% uždirba 7030-8397 €
25% uždirba 8397-10863 €
25% uždirba nuo 10863 €