Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Ignitis grupė

VEIKLOS ANALITIKAS (-Ė)

1860-2947 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Vilnius - Ignitis grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
I vieta energetikos kategorijoje

Ar norite tapti įmonės „Ignitis grupės paslaugų centras“ dalimi?

Ieškome kolegos, kuris prisijungtų prie Turinio valdymo sprendimų (Enterprise Content Management) komandos, kuri užtikrina, kad Microsoft 365 SharePoint online platformoje sukurti sprendimai atitinka verslo poreikius. Jeigu darbas produkto kūrimo komandoje skamba įdomiai ir norite tapti Microsoft 365 technologijų ekspertu – tuomet laukiame Tavo gyvenimo aprašymo! Vertiname atvirumą, partnerystė yra mūsų stiprybės ženklas, o atsakomybė padeda būti nepralenkiama komanda. Jei visa tai Jums artima, kviečiame jungtis prie mūsų.

Jūsų pagrindinės užduotys bus:

 • Veiklos procesų analizė (AS-IS), jų sisteminimas (TO-BE), integracija, tarpusavio suderinimas (bendrų sąsajų/ sinergijų matymas, sprendimų priėmimas ir pan.);
 • Dalyvavimas visame IT pokyčio diegimo procese: IT sistemai reikalavimų identifikavimas, poreikio analizė, detaliųjų reikalavimų dokumento vertinimas, pastabų ir pasiūlymų teikimas, sistemos vystymas, testavimas, Power BI ataskaitų kūrimas ir bendradarbiavimas su Grupės kolegomis po pokyčio įdiegimo;
 • Kartu su Turinio valdymo komanda vertinti, planuoti ir valdyti pokyčius, dalyvauti metiniame ir ketvirčio planavime;
 • Įžvalgų teikimas, dalinimasis patirtimi ir žiniomis su kolegomis bei iniciatyvumas, siekiant optimizuoti Grupės turinio valdymą.

Tikimės, kad Jūs:

 • Turite aukštąjį išsilavinimą (technologiniai, socialiniai, fiziniai mokslai);
 • Turite darbo patirties specifikuojant poreikius IT sistemų diegimui, analizuojant ir optimizuojant verslo procesus ar kitokio tipo veiklos analizės patirties;
 • Mėgstate rinkti, sisteminti, analizuoti informaciją, išskirti jos esmę, lyginti ir apibendrinti duomenis, teikti išvadas ir rekomendacijas;
 • Atsakingai siekiate ne tik savo, bet ir komandos tikslų;
 • Turite patirties dirbant su Microsoft 365 programomis (SharePoint, Power Apps, Power Automate, Azure, Power BI) (privalumas).

Prisijungti prie mūsų verta, nes:

 • Tapsite ilgametę patirtį turinčios, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse komandos dalimi
 • Turėsite laisvę imtis pokyčių ir galimybę prisidėti prie tarptautinės, vienos didžiausių energetikos įmonių grupių Baltijos šalyse veiklos;
 • Kartu su profesionalia komanda imsitės unikalių, tik šiam sektoriui būdingų, iššūkių;
 • Turėsite papildomų naudų paketą (sveikatos draudimą/pensijos kaupimą, nuotolinį darbą, lankstų grafiką ir kt.).


„Ignitis grupė“ įvertinta tarptautiniu sertifikatu „Top Employer 2022 Lietuva“, kuris yra skiriamas įmonėms už taikomus aukščiausius standartus žmogiškųjų išteklių valdymo srityje, užtikrinant geras darbo ir tobulėjimo sąlygas.

„Ignitis grupė“ yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant jų dėl rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar lyties tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.

Pareigybių grupės pastovios atlyginimo dalies intervalas yra nuo 1860 iki 2947 EUR (neatskaičius mokesčių). Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis.

Atlyginimas

1860-2947 €/mėn. neatskaičius mokesčių
DARBO RINKOS LYDERIS 2021
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

Ignitis grupė

„Ignitis grupė“ – didžiausia biržoje listinguojama bendrovė ir energetikos lyderė Baltijos šalyse. Grupės įmonės gamina energiją, ją tiekia, skirsto ir teikia visas paslaugas, reikalingas energetiškai sumaniam pasauliui.

Viena iš jų, „Ignitis grupės paslaugų centras“ – vidinis paslaugų centras, teikiantis IT, pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių valdymo, teisinių, komunikacijos, turto ir dokumentų valdymo paslaugas visoms „Ignitis grupės“ įmonėms.