Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
Orca Crew Services B.V. Lietuvos filialas

Buhalterė (-is)

1750-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Рассчитать »
Нетто в месяц
Онлайн собеседование
Klaipėda - Orca Crew Services B.V. Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Jei turi patirties dirbant buhalterio ar apskaitininko darbą ir nori tobulėti kartu su mumis labai laukiame tavo gyvenimo aprašymo.

Pagalba administruojant pirminius apskaitos dokumentus.
Įvairių finansinių dokumentų administravimas ir jų suvedimas į buhalterinę ir administracinę programas.
Pagalba darbo užmokesčio skaičiavimams ar registravimui įmonės sistemoje.
Darbo tabelių registravimas įmonės sistemoje.
Aktyvus ir efektyvus bendradarbiavimas su kolegomis, įvairių šalių įmonės skyriaus darbuotojais sprendžiant klausimus, susijusius su reikalingų dokumentų gavimu ar administravimu.
Sąskaitų išrašymas.
Pagal paskirtas užduotys pagalba Vyr. buhalterei.

Mes siūlome:
Darba dinamiškoje tarptautinėje įmonėje;
Draugišką kolektyvą;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas iniciatyvumas;
Kvalifikacijos kėlimo perspektyvas;
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas buhalterijos, ekonomikos ar finansų srityje yra privalumas;
Ne mažesnė, kaip 1-3 metų darbo patirtis apskaitininko pareigose yra privalumas;
Geros anglų kalbos žinios;
Gebėjimas dirbti komandoje;
Būti susipažinusiam su pagrindiniais Lietuvos Respublikos įstatymais bei kitais teisės aktais, reglamentuojančiais apskaitos tvarką organizacijose
Darbo kompiuteriu įgūdžiai
Analitinis mąstymas, atidumas detalėms, kruopštumas;
Iniciatyvumas ir savarankiškumas, atsakingumas, noras tobulėti;
Rusų kalbos pagrindai (privalumas);
Puikūs darbo su Microsoft Excel,Word ir outlook įgūdžiai.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sporto klubo abonementas

Biuras

Nemokami užkandžiai Maitinimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

1750-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ORCA is an international crewing and recruitment company which offers employment in the maritime and offshore industry.

We offer a variety of services:

  • Maritime recruitment
  • Full crew management
  • Ship delivery
  • Payroll solutions
  • Permanent staffing

Our experienced team of consultants can handle complex personnel challenges and offers cost effective, transparent and secure solutions 24 hours a day, 7 days a week.