№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Vyr. buhalteris (-ė)

2500-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - TIROLA, UAB

Darbo pobūdis

Buhalterinės apskaitos organizavimas ir kontrolė;
Procesų optimizavimas, apskaitos politikos formavimas, tobulinimas;
Darbo užmokesčio apskaitos kontrolė;
Vadovavimas buhalterijos skyriui, darbuotojų darbų organizavimas bei kontrolė;
Finansinių, mokestinių, vadybinių ataskaitų rengimas bei pateikimas vadovybei, valstybės ir finansų institucijoms;
Apskaitos periodo uždarymo bei vykdymo kontrolė;
Darbas su išorės auditoriais.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos ar buhalterinės apskaitos srityje;
Darbo transporto, logistikos įmonėje planuojant jos finansus patirtis;
Mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
Organizuotumas, kruopštumas, darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Siūlome

Įdomų darbą, patogią darbo aplinką ir visas priemones darbo užduotims atlikti;
Darbo užmokestį priklausantį nuo kompetencijų ir patirties 2500-3000 Eur (netto);
Tobulėjimo galimybes, galimybę mokytis, gilinti savo žinias.

Pažadame:

Biuras

Stalo futbolas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2500-3000 €/mėn. į rankas

TIROLA, UAB

UAB Tirola – krovinių gabenimo įmonė, teikianti tarptautinių krovinių pervežimo paslaugas. Įmonėje dirbantys darbuotojai yra sukaupę ilgametę patirtį krovinių gabenimo srityje, todėl savo klientams gali pasiūlyti optimaliausius, bei jų poreikius labiausiai atitinkančius sprendimus pervežant krovinius. Vertiname ilgalaikį bendradarbiavimą, todėl siekiame , kad kiekvienas užsakymas būtų įvykdytas nepriekaištingai – profesionaliai ir laiku.
www.tirola.lt
Посмотреть все объявления этой компании (2)
informacija apie TIROLA, UAB
2867 €
Vid. atlyginimas bruto
(88% didesnis už LT vidurkį)
60
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2086 €
25% uždirba 2086-2566 €
25% uždirba 2566-3130 €
25% uždirba nuo 3130 €