№1 Самый популярный портал по трудоустройству
Объявление о работе неактивно
Вы не можете больше претендовать на это объявление о работе, но посмотрите другие:
CVB клиент

Vyr. buhalteris - finansininkas

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „GR Retail Lithuania“

Darbo pobūdis

Finansų duomenų stebėjimas ir analizė įvairiais pjūviais, ataskaitų rengimas;
Kasdienių finansinių operacijų stebėjimas, kontrolė;
įmonės vadovų konsultavimas verslo administravimo ir finansų, apskaitos klausimais;
Įmonės atstovavimas finansinėse institucijose;
Analitinių užduočių vykdymas;
Įmonės ūkinės ir finansinės veiklos buhalterinės apskaitos organizavimas ir tvarkymas;
Prašymų, deklaracijų rengimas ir teikimas valstybinėms institucijoms;
Vidinių ir išorinių ataskaitų rengimas ir teikimas VMI, Sodrai. Bankiniai pavedimai;
Kasos apskaita, sąskaitų išrašymas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas finansų, ekonomikos , ar susijusioje srityje;
Darbo patirtis Vyr. buhalterio - finansininko pareigose;
LR teisės aktų , reglamentuojančių apskaitą, mokesčius, personalo apskaitą ir darbo teisę, įmonės veiklą išmanymas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Darbo patirtis su apskaitos programa Rivilė, Dynamics 365 Business Central;
Analitinis mąstymas;
Atsakingumas, kruopštumas.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas
CVB клиент

UAB „GR Retail Lithuania“

Jei domiesi naujausiomis technologijomis , turi noro jas išbandyti , bendravimas su žmonėmis tave "pakrauna" dienai į priekį ir negali nustygti vietoje - siūlome prisijungti !
Kuriame naują didelę komandą ir kviečiame prisijungti inovacijų žinovus , šarmingus ilgaliežuvius !
informacija apie UAB „GR Retail Lithuania“
2420 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.