№1 Самый популярный портал по трудоустройству

Vyriausiasis (-ioji) buhalteris (-ė)

Nuo 1800 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis - PANEVĖŽIO RAJONO DAUKNIŪNŲ ŽŪB

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome patyrusio (-ios) ir atsakingo (-os) Vyriausiojo (-ios) buhalterio (-ės), kuris (-i) prisijungs prie mūsų komandos. Mūsų įmonė vertina profesionalumą, tikslumą ir gebėjimą dirbti komandoje. Jei esate motyvuota asmenybė su puikiomis buhalterinėmis žiniomis, kviečiame jus kandidatuoti!

Pagrindinės atsakomybės:
  • Pilnas įmonės buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus ir apskaitos standartus.
  • Finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas vadovybei.
  • Mokesčių apskaičiavimas, deklaravimas ir mokėjimas laiku.
  • Dalyvavimas audituose ir bendradarbiavimas su auditoriais.
  • Finansinių srautų planavimas ir valdymas.
  • Apskaitos politikos formavimas ir tobulinimas.

Darbo pobūdis

  • Aukštasis išsilavinimas buhalterijos, finansų ar ekonomikos srityje.
  • Ne mažiau kaip 5 metų darbo patirtis buhalterio ar vyriausiojo buhalterio pareigose.
  • Puikios žinios apie LR buhalterinės apskaitos įstatymus ir mokestines sistemas.
  • Patirtis dirbant su buhalterinės apskaitos programomis („DB Apskaita“ ar kt.).
  • Darbas su GPAIS (vieninga gaminių, pakuočių, atliekų apskaitos informacine sistema).
  • Stiprios Microsoft Excel žinios ataskaitų rengimui.
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas spręsti problemas ir priimti sprendimus.
  • Puikūs komunikacijos ir bendradarbiavimo įgūdžiai.
  • Atsakingumas, kruopštumas ir dėmesys detalėms.
  • Geros lietuvių kalbos žinios (raštu ir žodžiu).

Mes siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvacinius priedus.
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  • Draugišką ir palaikančią darbo aplinką.

Jei manote, kad esate tinkamas (-a) kandidatas (-ė) šiai pozicijai, atsiųskite savo gyvenimo aprašymą (CV) el. paštu: iki 2024-06-20.

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. į rankas

PANEVĖŽIO RAJONO DAUKNIŪNŲ ŽŪB

Žemės ūkio bendrovės pagrindinė veikla - augalininkystė ir gyvulininkystė. Žemės ūkio kultūrų, grūdų auginimas, realizacija, pardavimas. Karvių auginimas, pieno produktų realizacija.
informacija apie PANEVĖŽIO RAJONO DAUKNIŪNŲ ŽŪB
2144 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Доход 2022 г.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1635 €
25% uždirba 1635-1977 €
25% uždirba 1977-2508 €
25% uždirba nuo 2508 €